CAGIN GOZ
KOCAELI TIP YENI
ozel kocaeli
KOCAELI TV FREKANS
orvela

KOCAELİ Hava Durumu

parçalı bulutlu15.94° C / 17° C

parçalı bulutlu

LEZZET KEBAP DİYARI
darica
ekomini
ARIGUN MOBILYA
ESSENTE

Güncel

Gençlik Meclisi Yürütme Kurulu Toplantısı Yapıldı

Dilovası Kent Konseyi Gençlik Meclisi Yürütme Kurulu Toplantısını Tavşancıl Sahil Restaurant da gerçekleştirdi. Yürütme kurulu toplantısında yeni başkan yardımcısı ve genel sekreter seçildi. Gündemin

21 Şubat 2013 Saat: 11:40
Gençlik Meclisi Yürütme Kurulu Toplantısı Yapıldı
Gençlik Meclisi Yürütme Kurulu Toplantısı Yapıldı

Dilovası Kent Konseyi Gençlik Meclisi Yürütme Kurulu Toplantısını Tavşancıl Sahil Restaurant da gerçekleştirdi. Yürütme kurulu toplantısında yeni başkan yardımcısı ve genel sekreter seçildi.

Gündemin Kent Konseyi Gençlik Meclisi yönetim kurulu üyelerine sunulması ile başlayan genel kurul toplantısı, Kent Konseyi Gençlik Meclisi Başkan yardımcısı ve Genel sekreterinin askerlik görevlerini yerine getirmek için istifa etmesi sebebi ile yeni Başkan yardımcısı ve Genel sekreter seçimi yapılması ile devam etti. Dilovası Kent Konseyi Gençlik Meclisi Başkan yardımcılığına tek aday olan Recep Susuz ve Genel sekreterliğe tek aday olan Esra Polat oy birliği ile görevlerine seçildiler.

Gençler, Gençlik Meclisine Hayat Vermeli

Dilovası Kent sorunlarının ortak akıl ile çalışarak çözüme kavuşacağını belirten Dilovası Kent Konseyi Genel Sekreteri Yılmaz İnce, “Gençlerin kent yönetimine aktif olarak katılmaları, kent sorunlarının çözümünde rol almaları, kendi sorunlarına sahip çıkmaları ve gençlik alanında politikalar üretmeleri amacıyla, sorunların çözülmesi noktasında Kent Konseyi Gençlik Meclisi’nin çatısı altında olmanın gençler için bir fırsat olduğuna inanıyorum. Engelliler ve Kadın meclislerimiz çalışmalarını çok hızlı bir şekilde sürdürüyor. Gençlik meclisimiz deki çalışmalarımıza siz gençlerin projeleri ile hız vereceğiz.” Dedi.

Şimdi Proje Üretme Zamanı

Dilovası Kent Konseyi Gençlik Meclisi Başkanı İsa Adıgüzel, “Dilovası’nda gençliğin sesi olabiliriz. Gençler olarak Dilovası’nı kapsayan gençlik projelerine hep birlikte imza atmak için birlik içinde çalışmalarımıza hız vermeliyiz, ortak akılla yeni bir Dilovası için çalışacağız. Biz Gençler Birçok ihtiyaçlarımızdan feragat edip Dilovası sorunlarına çözüm noktasında yeni projeler ile Güzel Kentimizi daha güzel hale getirmek için çalışacağız.” dedi.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız