FREKANS YENI
CAGIN GOZ YENI
OZEL KONAKKK
KOCAELI TIP YENI
BEKTAR INSAAT

KOCAELİ Hava Durumu

sağanak18.52° C / 19° C

sağanak

UST GRUP
VIPSAS
ekomini
ARIGUN MOBILYA
ESSENTE

Güncel

Genç Fikirler Derneği Fidan Dikecek

Kocaeli Genç Fikirler Derneği (KGFD), Kartepe Suadiye İlköğretim Okulu’nda TEMA Vakfı ile birlikte fidan dikecek

16 Mart 2016 Saat: 13:15
Genç Fikirler Derneği Fidan Dikecek
Genç Fikirler Derneği Fidan Dikecek

Kocaeli Genç Fikirler Derneği (KGFD), Kartepe Suadiye İlköğretim Okulu’nda TEMA Vakfı ile birlikte fidan dikecek

2014 yılında platform olarak kurulan Kocaeli Genç Fikirler Derneği (KGFD) bu yıl içerisinde dernekleşerek çeşitli girişimler içerisinde bulunmaya başladı. AK Parti eski İl Başkan Yardımcısı Mehmet İpşiroğlunu’nun sahibi olduğu  Beyaz Yalı Restaurant’ta Dernek Başkanı Buğra Kaşıkcı öncülüğünde ilk kez toplanan üyeler, hem dernekleri hakkında bilgi vermek, hem de Kartepe Suadiye İlköğretim Okulu’nda TEMA Vakfı ile ortak gerçekleştirecekleri fidan dikim projesini duyurmak adına yerel basının temsilcilileriyle bir araya geldi.

 

YÖNETİM EKSİKSİZ KATILDI

Gerçekleşen kahvaltılı programa 7 kişilik yönetim de eksiksiz katılım gösterdi. Başta dernek başkanı Buğra Kaçıkcı olmak üzere; Yasemin Karadağ, Musab Selim Çelenk, Semih Erdem, Gizem Öğdü, Melih Özçam ve Emre Dalgıç, basın açıklamasındaki yerini aldı.

 

EN BÜYÜK GELİŞİM KİŞİSEL GELİŞİM

Kahvaltılı programda konuşan Kocaeli Genç Girişimciler Derneği (KGFD) Başkanı Buğra Kaşıkcı, sosyal sorumluluk projelerine başladıklarını belirterek, “Geleceği aydınlatmak adına sosyal sorumluluk projeleri gerçekleştirerek ilimize ve ülkemize artı değerler katmayı hedefliyoruz. Gerçekleştirdiğimiz bu ilk toplantımızda sadece sosyal sorumluluk projeler değil, en büyük gelişmenin kişisel gelişim olduğunun farkında olarak düşünerek, kendimizi geliştirmek adına bir takım faaliyetler içerisine gireceğiz” dedi.

 

TEMA İLE ORTAK FİDAN DİKİMİ

Kartepe Suadiye Kartepe Suadiye İlköğretim Okulu’nda TEMA Vakfı ile gerçekleştirecekleri ilk proje olan fidan dikimi hakkında da bilgiler veren Kaşıkcı, “Gerçekleştireceğimiz bu ilk proje öncesi oldukça heyecanlıyız. Bunun öncesinde zaten bu okulumuzda bir kütüphane oluşturmuştuk. Yarın inşallah uluslar arası öğrencilerin katılımıyla fidan dikimini gerçekleştireceğiz. Bu konuda sponsorlara ihtiyacımız oldukça fazla. Eğer bize yardımcı olunursa ilimizdeki birçok sosyal sorumluluk projesin, daha rahat yürütebiliriz” ifadelerine yer verdi.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız