CAGIN GOZ
KOCAELI TIP YENI
ozel kocaeli
KOCAELI TV FREKANS
orvela

KOCAELİ Hava Durumu

parçalı bulutlu7.94° C / 9° C

parçalı bulutlu

LEZZET KEBAP DİYARI
CAGIN GOZ 222
ekomini
ARIGUN MOBILYA
ESSENTE

Güncel

GEBZE'DE NİSAN OTURUMU ...

Gebze Belediyesi nisan ayı olağan oturumunda 2012 yılı denetim komisyonu ve başkanlık faaliyet raporları kabul edildi. Oturumda meclis üyelerinin sorularını yanıtlayan Belediye Başkanı Adnan Köşker, G

8 Nisan 2013 Saat: 15:32
GEBZE'DE NİSAN OTURUMU ...
GEBZE'DE NİSAN OTURUMU ...

Gebze Belediyesi nisan ayı olağan oturumunda 2012 yılı denetim komisyonu ve başkanlık faaliyet raporları kabul edildi. Oturumda meclis üyelerinin sorularını yanıtlayan Belediye Başkanı Adnan Köşker, Gebze’ye modern bir şehir kazandırmanın haklı gururunu yaşadıklarını ifade etti.

Gebze Belediyesi Nisan ayı olağan toplantısı Kent Meydanı meclis salonunda gerçekleştirildi. Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker’in yönettiği nisan ayı oturumu, yoklama ve bir önceki aya ait karar özetlerinin oylanarak kabul edilmesiyle başladı.

Gündemde bulunan 14 maddenin görüşülerek oylandığı nisan ayı olağan oturumunda kapalı oylama ile encümen üyelikleri için seçim yapıldı. 1 yıl süreyle görev yapacak encümen üyeliklerine Kerim Büyükgöz, Yakup Kaya, Beyazıt Yıldırım 31 oyla seçildi. Plan ve Bütçe, İmar, Hukuk Dilekçe Tetkik ve İsimlendirme, Çevre ve Sağlık, Kadın Erkek Eşitliği Komisyonlarına 5'er üye seçiminin de yapıldığı nisan ayı olağan birleşiminde 2012 yılı denetim komisyonu ve başkanlık faaliyet raporu oy çokluğuyla kabul edildi. İmar planı tadilatıyla ilgili komisyon raporlarının görüşülerek kabul edildiği oturumda ayrıca; Gebze Belediyesi ile Portekiz’in Oeiras (OEYRAS) Belediyesi arasında kardeş kent ilişkisi kurulmasına ilişkin ilgili komisyon raporu oybirliğiyle kabul edildi.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız