CAGIN GOZ
KOCAELI TIP YENI
ozel kocaeli
KOCAELI TV FREKANS
orvela

KOCAELİ Hava Durumu

kısa süreli hafif yoğunluklu yağmur7° C / 7° C

kısa süreli hafif yoğunluklu yağmur

LEZZET KEBAP DİYARI
VIPSAS
ekomini
ARIGUN MOBILYA
ESSENTE

Güncel

FUAR İHALESİNE YOĞUN İLGİ!

Kocaeli Fuar Müdürlüğü, önümüzdeki sezon fuar alanında kullanılacak mevsimlik 26 işyeri ihalesini bugün yaptı. İhale komisyonu başkanlığı yapan Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Başkanvekili Zekeriya Özak

16 Nisan 2013 Saat: 18:09
FUAR İHALESİNE YOĞUN İLGİ!
FUAR İHALESİNE YOĞUN İLGİ!

Kocaeli Fuar Müdürlüğü, önümüzdeki sezon fuar alanında kullanılacak mevsimlik 26 işyeri ihalesini bugün yaptı. İhale komisyonu başkanlığı yapan Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Başkanvekili Zekeriya Özak, fuarın bu yıl 31 Mayıs’ ta renkli görüntülerle açılacağını söyledi.

İlginin yoğun ihalede, 5 adet fabrikasyon-dövme dondurma satış yeri, 4 adet büfe, 3 adet İtalyan dondurma, 2 adet çiğ köfte, 2 adet mısır satış yeri ile birer tane balon, makarna, kızarmış patates, simit, kumpir, tantuni, akülü deniz bisikleti yeri ihalesi yapıldı.

İhale komisyonu başkanlığı yapan Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Başkanvekili Zekeriya Özak, fuarın bu yıl 31 Mayıs’ ta renkli görüntülerle açılacağını söyledi. Özak, "31 Mayıs 2013 tarihinde fuarımız açılacak. Bu yıl çok renkli gösterimler yer alacak. Ve işletmecilik yapacak firmaları da bugün belirliyoruz" dedi. Utaş, "Temizlik esenlik ve güven ortamında yine fuarımız hizmet verecek" dedi. Toplam 26 kiralık işyerinden 23’ ü ihale ile kiralandı. Muammen bedeli 8 Bin TL olan 1 No`lu İtalyan dondurma, 4 Bin TL olan makara ve 12 Bin TL olan 1 No`lu büfenin ihalesine katılım olmadı.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız