FREKANS YENI
ORVELA
OZEL KONAKKK
KOCAELI TIP YENI
CAGIN GOZ 222

KOCAELİ Hava Durumu

sağanak24° C / 24° C

sağanak

UST GRUP
VIPSAS
ekomini
ARIGUN MOBILYA
ESSENTE

Güncel

FİLİPİNLERDEN VALİ TOPACA’YA ZİYARET

Filipinler Ankara Büyükelçisi Marilyn Alarilla kocaeli valisi Ercan Topaca’yı makamında ziyaret etti.Büyükelçi Allarilla Kocaelili iş adamlarını Filipinlerde yatırım yapmaya davet etti. Filipinler Ank

7 Mayıs 2013 Saat: 17:23
FİLİPİNLERDEN VALİ TOPACA’YA ZİYARET
FİLİPİNLERDEN VALİ TOPACA’YA ZİYARET

Filipinler Ankara Büyükelçisi Marilyn Alarilla kocaeli valisi Ercan Topaca’yı makamında ziyaret etti.Büyükelçi Allarilla Kocaelili iş adamlarını Filipinlerde yatırım yapmaya davet etti.

Filipinler Ankara Büyükelçisi Marilyn Alarilla kocaeli valisi Ercan Topaca’yı ziyaret etti.Ziyarete ayrıca, İstanbul fahri başkonsolosu Ersin Karaoğlan, Türkiye Filipinler sanayi ve ticaret odası başkanı İrfan karabulut, KASİAD Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Serap Demirer, ve KASİAD genel sekreteri Orhan Aydın da katıldı.

Filipinler Ankara Büyükelçisi Marilyn Alarilla ziyarette önce valilik anı defterini imzaladı.Daha sonra vali Ercan Topaca’nın odasında yarım saati aşkın bir toplantı yapıldı. Basına açıklama yapan vali Ercan topaca Filipinler’de bulunan yatırım imkanlarından Kocaelili iş adamlarının da yararlanması için ortak bir fikir alışverişinde bulunduklarını ifade etti.Filipinler Ankara Büyükelçisi Marilyn Alarilla da kocaelili iş adamlarını Filipinlerde yatırım yapmaya davet ettiklerini belirtti. Türkiye Filipinler sanayi ve ticaret odası başkanı İrfan karabulut ise konuşmasında Filipinlerdeki iş ve yatırım imkânlarından bahsetti.Konuşmaların ardından taraflar karşılıklı hediyeler verdiler.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız