CAGIN GOZ
KOCAELI TIP YENI
ozel kocaeli
KOCAELI TV FREKANS
orvela

KOCAELİ Hava Durumu

parçalı bulutlu18° C / 18° C

parçalı bulutlu

LEZZET KEBAP DİYARI
darica
ekomini
ARIGUN MOBILYA
ESSENTE

Güncel

FİKRİ IŞIK’TAN CHP’YE SERT YANIT

CHP’nin Danışma Meclisi Toplantısı’nda İl Başkanı Yalçın Kuşkan Büyükşehir Belediyesi’ne proje üretemediği gerekçesiyle eleştirilerde bulunmuştu. O eleştirilere Ak Parti Milletvekili Fikri Işık’tan ya

11 Mart 2013 Saat: 17:03
FİKRİ IŞIK’TAN CHP’YE SERT YANIT
FİKRİ IŞIK’TAN CHP’YE SERT YANIT

CHP’nin Danışma Meclisi Toplantısı’nda İl Başkanı Yalçın Kuşkan Büyükşehir Belediyesi’ne proje üretemediği gerekçesiyle eleştirilerde bulunmuştu. O eleştirilere Ak Parti Milletvekili Fikri Işık’tan yanıt geldi. Işık Chp’yi kastederek, “bunlar siyasi kör” dedi.

Hafta sonu yapılan Chp İl Danışma Meclisi Toplantısı Ak Partililerle Chplileri karşı karşıya getirdi. Danışma meclisinde konuşan Chp İl Başkanı Yalçın Kuşkan, Büyükşehir Belediyesinin proje üretmediğini iddia ederek eleştirilerde bulunmuştu. Kuşkanın bu eleştirilerine yanıt müstakil sanayici ve işadamları derneğinin kahvaltısına katılan ak parti milletvekili fikri ışıktan geldi. ışık chpnin bu eleştirisine: “Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ne yapıyor diyorlar bir insan bu kadar mı kör olur? Bunun adı siyasi körlüktür ama bunlar şunu zannediyor, biz görmüyoruz dersek millet de görmez diyorlar ama millet görüyor” dedi. Işık, Büyükşehir belediyesinin yıllar önce kokudan geçilmeyen İzmit Körfezi’ni temizlediğini, otoparklar, battı çıktılar, kente yakışır üst geçitler yaptığını hatırlattı ve “bir belediye hiçbir iş yapmasın körfezi temizlesin en az 2 kez seçim kazanır” açıklamasında bulundu.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız