CAGIN GOZ
KOCAELI TIP YENI
ozel kocaeli
KOCAELI TV FREKANS
orvela

KOCAELİ Hava Durumu

parçalı bulutlu10° C / 10° C

parçalı bulutlu

LEZZET KEBAP DİYARI
CAGIN GOZ 222
ekomini
ARIGUN MOBILYA
ESSENTE

Güncel

FEVZİYE CAMİİ BAHÇESİNDEKİ TUVALET AYLIK 17 BİN TL'YE KİRALANDI

İzmit Belediyesi, mülkiyetindeki yerleri kiralamak için ihale yaptı.5 yer alıcı buldu.en çok ilgi gören yer oldu.kiralayabilmek için 5 kişi adeta birbirleriyle yarıştı. İzmit Belediyesi, mülkiyetindek

13 Mart 2013 Saat: 15:40
FEVZİYE CAMİİ BAHÇESİNDEKİ TUVALET AYLIK 17 BİN TL'YE KİRALANDI
FEVZİYE CAMİİ BAHÇESİNDEKİ TUVALET AYLIK 17 BİN TL'YE KİRALANDI

İzmit Belediyesi, mülkiyetindeki yerleri kiralamak için ihale yaptı.5 yer alıcı buldu.en çok ilgi gören yer oldu.kiralayabilmek için 5 kişi adeta birbirleriyle yarıştı.

İzmit Belediyesi, mülkiyetindeki yerleri kiralamak için ihale yaptı. Hüseyin Üzülmez Başkanlığındaki Belediye Encümen'inde gerçekleşen ihalede 9 yerden 5 yer alıcı buldu. Fevziye Camii bahçesindeki tuvaletin kiralama ihalesi en çok ilgi gören yer oldu. Aylık muhammen bedeli 8 bin TL olan tuvaleti kiralayabilmek için 5 kişi adeta birbirleriyle yarıştı. Açık teklif usulüyle yapılan ihale sonunda tuvaleti aylığı 17 bin TL Eyüp Gül isimli şahıs kiraladı. Gül, 3 yıl geçerli olan kiranın ilk yılını peşin ödeyecek. Yenidoğan Mahallesi İstanbul Karayolu Caddesi Yeşil Cami karşısındaki büfeyi aylığı 400 liraya Ali Cengiz kiralarken 3 yıllık kiranın 1 yılını peşin verecek. Yahya Kaptan Mahallesi Akkavaklar Caddesi'ndeki ATM yerini Türkiye Halk Bankası aylığı bin 150 liraya kiralarken buradaki 3 yıllık kiranın da peşin olacağı öğrenildi. Ömerağa Mahallesi İnönü Caddesi'ndeki gazete satış yerini aylığı 400 liraya Medet Başlılar, Kemal Paşa Mahallesi Cumhuriyet Caddesi'ndeki büfeyi de aylığı 550 liraya Süleyman Koçanoğlu kiraladı. Her iki yerin 3 yıl olan kira bedelin ilk yılının peşin ödeneceği bildirildi. Cumhuriyet, Terzibayırı, Alikahya Fatih ve Hacıhızır Bağçeşme'deki çay bahçesi, dernek lokali, çay ocağı, büfe ve işyerleriyle ilgili kiralama ihalelerinin önümüzdeki günlerde tekrarlanacağı kaydedildi.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız