KOCAELİ
Namaz Vakitleri

İmsak05:21
Güneş06:47
Öğle12:58
İkindi16:16
Akşam18:56
Yatsı20:15
çağıngöz
konakkkkkk
KOCAEL TIPPP
FREKANS
Breau

KOCAELİ Hava Durumu

kısa süreli hafif yoğunluklu yağmur14.11° C / 15° C

kısa süreli hafif yoğunluklu yağmur

tuana
VIPSAS
ekomini
ARIGUN MOBILYA
Kızılkaya

Güncel

Fedakarlıkları Azaltmayacağız

Başkan Karaosmanoğlu, gerçekleştirdiği eğitim çalışmalarıyla dikkat çeken İlim Yayma Cemiyeti’ne konuk olarak önemli hatırlatmalar yaptı

22 Şubat 2016 Saat: 18:03
Fedakarlıkları Azaltmayacağız
Fedakarlıkları Azaltmayacağız

Başkan Karaosmanoğlu, gerçekleştirdiği eğitim çalışmalarıyla dikkat çeken İlim Yayma Cemiyeti’ne konuk olarak önemli hatırlatmalar yaptı

İnancıyla, tarihiyle, kültürel birikimiyle ülkemizin insan mozaiğinin sesi olduğunu söyleyerek yola çıkan, eğitim başta olmak üzere birçok konuda toplumda farkındalık hizmetleri koyan İlim Yayma Cemiyeti Kocaeli Şubesi bir çalışma toplantısı gerçekleştirdi. Umuttepe’de faaliyetlerini sürdüren Şehit Esma Kız Öğrenci Yurdu’nda yapılan toplantıya katılan Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu da, “Geçmiş yıllarda gerek devlet, gerekse kurumlar olarak imkanlarımız yoktu ama fedakarlıklar çoktu. Fırsatlar ve imkanlar önümüze geldikçe fedakarlıkların azaldığını görüyorum. Fedakarlıkları azaltmayacağız, tam tersine daha çok artıracağız” dedi.


GÜÇLÜ OLMALIYIZ
Büyükşehir Belediyesi Başkan Danışmanı Ömer Polat, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreterleri Feyzullah Okumuş ve Doğan Erol, Kocaeli Kent Konseyi Başkanı Abdullah Köktürk ile üyelerin katıldığı birliktelikte konuşmasına devam eden Başkan Karaosmanoğlu, “Suriye’de yaşanan durumları gördükçe millet ve devlet olarak ne kadar güçlü olmamız gerektiğini daha iyi anlıyor, o anlara düşmemek için de daha çok çalışmanın önemini hissediyoruz. Böyle bir zilleti ve zulmü yaşamayan, huzurlu bir ülke için çok güçlü olacağız. Ekonomiden enerjiye, emniyet güçlerimizden siyasete, demokrasiden özgürlüklere kadar yönetim şeklimiz bir bütündür. Bu alanlarda güçlü olmak, ülkenin güçlü olması demektir” ifadelerini kullandı.


ÖNEMLİ MİSYONA SAHİP
İlim Yayma Cemiyeti’nin çok önemli bir misyona sahip olduğunu da dile getiren Başkan Karaosmanoğlu, “Yolumuz gençleri doğruya, ilme ve hizmete yönlendirmektir. Buna önce kendimizden başlayacağız. Faydalı olmak isteyen herkes önce kendisini kurtarmalıdır. Attığımız her adım yaptığımız her iş Rabbimizin rızasını uygun mu değil mi ona bakacağız ve uygun olanını seçeceğiz” diye konuştu. İlim Yayma Cemiyeti Kocaeli Şubesi Başkanı Fevzi Utaş ve beraberindeki heyet katılımcılara çok teşekkür ederken, çalışma toplantısı karşılıklı fikir alışverişi ve gerçekleştirilen hizmetlerin sunumu ile devam etti. 

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız