CAGIN GOZ
KOCAELI TIP YENI
ozel kocaeli
KOCAELI TV FREKANS
orvela

KOCAELİ Hava Durumu

parçalı bulutlu7.54° C / 8° C

parçalı bulutlu

LEZZET KEBAP DİYARI
darica
ekomini
ARIGUN MOBILYA
ESSENTE

Güncel

Evimiz Kocaeli Başiskeleye Kuruluyor

Türkiye’nin ve ilimizin en köklü inşaat şirketlerinden Pekdemir İnşaat’ın Başiskele Kullar Bölgesi’nde hayata geçireceği 936 konutluk “Evimiz Kocaeli” projesi, satışa çıktı.

20 Mart 2013 Saat: 18:37
Evimiz Kocaeli Pekdemir İnşaat, Kocaeli Konut Piyasası
Evimiz Kocaeli Başiskeleye Kuruluyor

Evimiz Kocaeli Pekdemir İnşaaat

Türkiye’nin ve ilimizin en köklü inşaat şirketlerinden Pekdemir İnşaat’ın Başiskele Kullar Bölgesi’nde hayata geçireceği 936 konutluk “Evimiz Kocaeli” projesi, satışa çıktı. Güvenli ve huzur dolu bir ortam isteyenler için yeni yaşam alanı olan “evim kocaeli”de fiyatlar da oldukça uygun.

Türkiye’nin ve ilimizin en köklü inşaat şirketlerinden Pekdemir İnşaat’ın Başiskele Kullar Bölgesi’nde hayata geçireceği 936 konutluk “Evimiz Kocaeli” projesi, satışa çıktı. Pekdemir İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Sami Pekdemir ile Genel Müdürü Mert Pekdemir satış ofisinde bir basın toplantısı düzenleyerek, proje hakkında bilgi verdi. 936 konuttan oluşan projede yaklaşık 3 bin 500 kişiye yaşam alanı sunulacak bu da doğudaki birçok ilçenin nüfusundan fazla oluyor.

Açılış konuşmasını önce Pekdemir İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Sami Pekdemir yaptı. Sami Pekdemir köklü ve güvenilir bir kuruluş olduklarından bahsetti. Projesi basın mensuplarına tanıtan Genel Müdür Mert Pekdemir, En ince ayrıntısına kadar merak edilenleri cevapladı.“Projede bir ailenin isteyeceği her türlü imkan düşünüldü” diyen Pekdemir, ödeme imkânlarının çok uygun olduğunu ifade etti.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız