FREKANS YENI
CAGIN GOZ YENI
OZEL KONAKKK
KOCAELI TIP YENI
BEKTAR INSAAT

KOCAELİ Hava Durumu

parçalı az bulutlu20.4° C / 22° C

parçalı az bulutlu

UST GRUP
VIPSAS
ekomini
ARIGUN MOBILYA
ESSENTE

Güncel

Esnafımızın Karşısında Değiliz

Eğlence Yerleri Yatırımcıları Derneği Yönetimini misafir eden Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, “Esnafımızın karşısında değiliz. Her zaman yasalar ve mevzuat içerisinde esnafımızın yanında olacağız”

26 Ağustos 2015 Saat: 17:13
Esnafımızın Karşısında Değiliz
Esnafımızın Karşısında Değiliz

Eğlence Yerleri Yatırımcıları Derneği Yönetimini misafir eden Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, “Esnafımızın karşısında değiliz. Her zaman yasalar ve mevzuat içerisinde esnafımızın yanında olacağız” dedi

Kocaeli’nin en öneli ulaşım projelerinden olan Tramvay’ın, işleme güzergâhı üzerinde kalan eğlence mekânlarını işleten esnafların oluşturduğu Kocaeli Eğlence Yerleri Yatırımcıları Derneği Başkanı Yusuf Ziya Tom ve yönetimi, Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu’na konuk oldular. Görüşmede dernek yöneticilerinin kamu yararına yapılacak Tramvay projesini desteklediklerini ifade ederken, işletme haklarının durumu ve gelecekteki hizmet alanlarının ne olacağı konusunda Başkan Karaosmanoğlu ve Büyükşehir Belediyesi Genel Sekteri Doç. Dr. Tahir Büyükakın’la fikir alışverişinde bulundular.

 

“SİZLERE VE ESNAFIMIZA DEĞER VERİYORUZ”

Ziyarette kentin geleceği ve hizmetlerin halkın refahı konusunda yapıldığını vurgulayan Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, “Sizlere ve esnafımıza değer veriyoruz. Zaten bu görüşmeyi de bu amaçlı yapıyoruz. Tramvay projemiz başlayacak ve halkımızın hizmetine alınacak. Burada istimlak edilecek binaların bazılarıyla anlaşma, bazılarıyla da mahkeme kanalıyla sonuca gidilecek. Ancak burada hizmet eden esnafımızı da elbette düşünüyoruz. Sizlerin özellikle eğlence noktasında halkımıza hizmet veren kurumların temsilcileri olan sizlere şunu söylüyoruz. Sizler yasalara ve mevzuata uygun bir yer bulduğunuzda sizlere her türlü desteği vereceğiz. Gerek altyapı, gerek üst yapıyla birlikte ulaşım noktasında ve iş yerlerinizin ruhsatlandırılmasında bizler sizlere yardımcı olacağız. Beraber çalışarak sizlerin sorunlarınızı da çözmüş olacağız. Bu hizmetleri sağlarken yasalar ve mevzuat içerisinde sizlerin ve esnafımızın çıkarlarını koruyacağız” dedi.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız