CAGIN GOZ
KOCAELI TIP YENI
ozel kocaeli
KOCAELI TV FREKANS
orvela

KOCAELİ Hava Durumu

parçalı bulutlu15.94° C / 17° C

parçalı bulutlu

LEZZET KEBAP DİYARI
darica
ekomini
ARIGUN MOBILYA
ESSENTE

Güncel

ERYÜREK'E ''İTHAL ADAY'' YAKIŞTIRMASI

Yerel seçimler yaklaşırken özellikle Mhpde hareketlilik sürüyor. İl Başkanı Aydın Ünlü, Ak Parti Eski Derince İlçe Başkanı Mehmet Eryürek ve Mili Görüşün Derincedeki önemli isimleriden Halit Altuntaşı

11 Şubat 2013 Saat: 17:55
ERYÜREK'E ''İTHAL ADAY'' YAKIŞTIRMASI
ERYÜREK'E ''İTHAL ADAY'' YAKIŞTIRMASI

Yerel seçimler yaklaşırken özellikle Mhp'de hareketlilik sürüyor. İl Başkanı Aydın Ünlü, Ak Parti Eski Derince İlçe Başkanı Mehmet Eryürek ve Mili Görüşün Derince'deki önemli isimleriden Halit Altuntaş'ı kadrosuna katmak için nabız yokluyor.

Mhp'nin bu çıkışına Ak Parti İl Başkanı Mahmut Civelek'in yorumu merak edilliyordu. Civelek konuya ilişkin ilk yorumunu yaptı.Civelek eski ilçe başkanı ile ilgili ne dedi?

Yerel seçimler yaklaşırken Milliyetçi Hareket Partisi'nde hareketli günler yaşanmaya başlandı. İl Başkanı Aydın Ünlü, Eski Milli Futbolcu Saffet Sancaklı'yı Büyükşehir Belediye Başkanlığı için aday olarak açıklamasının ardından şimdi de Ak Parti'nin Eski Derince İlçe Başkanı Mehmet Eryürek'i gözüne kestirdi.

Ak Partideki görevinden ayrılmasının ardından İl Başkanı Mahmut Civelek'e ağır eleştirilerde bulunan Eryürek, Mhp'ye geçer mi bilinmez ama Civelek'in Mhp'nin yapmış olduğunu bu hamlelere cevabı net oldu. İl Başkanı Civelek ''hangi parti hangi ithal adaylarla karşımıza çıkarsa çıksın bütün belediyeler yine bizim olacak'' dedi.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız