CAGIN GOZ
KOCAELI TIP YENI
ozel kocaeli
KOCAELI TV FREKANS
orvela

KOCAELİ Hava Durumu

az bulutlu19.82° C / 19.82° C

az bulutlu

LEZZET KEBAP DİYARI
darica
ekomini
ARIGUN MOBILYA
ESSENTE

Güncel

ERYÜREK KOCAELİ TV'YE KONUŞTU

Ak Parti İl Başkanı Mahmut Civelek’e karşı söylemleri ve eleştirileri ile dikkat çeken ayrıca İl disiplin kurulu tarafından ihracı istenen Mehmet Eryürek, gündeme şok etkisi yaratacak açıklamaları ww

12 Şubat 2013 Saat: 18:07
ERYÜREK KOCAELİ TV'YE KONUŞTU
ERYÜREK KOCAELİ TV'YE KONUŞTU

Ak Parti İl Başkanı Mahmut Civelek’e karşı söylemleri ve eleştirileri ile dikkat çeken ayrıca İl disiplin kurulu tarafından ihracı istenen Mehmet Eryürek, gündeme şok etkisi yaratacak açıklamaları www.kocaelitv.com.tr adresine verdi.

Partiden ihracını isteyen Civelek için Eryürek, “Kendine yakışanı yaptı. Yerel siyasete ve açıklamalar bakıyorum. Aydın Ünlü, Civelek’ten daha akıllı bir adam demek ki çok üstün o yönden kendisini takdir ediyorum siyasette beğendiğim bir il başkanı. Yaşanılacak gelişmelerin ve durumun son derece farkında ” dedi.

CİVELEK, KENDİNE YAKIŞANI YAPTI

Ak Parti’nin ihraç istemi hakkında da konuşan Eryürek, “Henüz elime tebligat gelmedi. Hangi mazeretler karşıma getirecek bilmiyorum. Civelek ve 3-5 arkadaşı kendine yakışanı yaptı. Civelek’in başkanlık sürecinde partiyi getirdiği durum ortada insanlar diğer partiler adam kazanmak için ellerinden geleni yapıyorlar. Bu partinin yareni olan bizlerde disipline veriliyoruz” şeklinde konuştu.

BENİM ADIMA DAHA İYİ OLDU

Yaşananları Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’a aktarabilmek için ihraç isteminin kendisi adına daha iyi olduğunu belirten Eryürek, “Benim adıma iyi oldu. Bunların Başbakan’ın önüne gitmesini istiyorum. Kesin ihracı il disiplin kurulu veremez. Ben gerekli savunmamı yaparım. Başbakan’ın söylemi başımızın tacıdır. Ancak Civelek’e napıyorsun sen derse o zaman durum değişir” dedi.

CİVELEK, GOL YEMEDEN KORKUYOR

Eryürek, “Bana MHP de gelebilir başkası da sonuçta siyasette namuslu ve dürüst olduk. Ancak teklifler üzerine Civelek’in yaptığı çok manidardır. Çok hızlı haraketle gol yemeden gol atmayı düşündü. Ancak bizim ve anlayışımızın gol atmak niyeti olamaz.” Açıklamasında buldundu.

ÜNLÜ, BEĞENDİĞİM BİR İSİM

Aydın Ünlü’nün “Eryürek sevilen şahsiyet” cümleleri için teşekkür eden Eryürek, “Aydın Ünlü, Civelek’den daha akıllı bir adam demek ki çok üstün o yönden kendisini takdir ediyorum. Siyasette takdir ettiğim ve il başkanlığını beğendiğim bir isim” cümleleri ile konuşmasına son verdi.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız