CAGIN GOZ
KOCAELI TIP YENI
ozel kocaeli
KOCAELI TV FREKANS
orvela

KOCAELİ Hava Durumu

parçalı bulutlu17.53° C / 18° C

parçalı bulutlu

LEZZET KEBAP DİYARI
VIPSAS
ekomini
ARIGUN MOBILYA
ESSENTE

Güncel

ERYÜREK İHRAÇ EDİLDİ

Ak Parti İl Disiplin Kurulu’ndan partinin Derince Eski İlçe Eski Başkanı Mehmet Eryürek ile ilgili ihraç kararı çıktı. Oy birliği ile alınan karar partinin genel merkezine gönderilecek ve Eryürek ile

4 Mart 2013 Saat: 16:17
ERYÜREK İHRAÇ EDİLDİ
ERYÜREK İHRAÇ EDİLDİ

Ak Parti İl Disiplin Kurulu’ndan partinin Derince Eski İlçe Eski Başkanı Mehmet Eryürek ile ilgili ihraç kararı çıktı. Oy birliği ile alınan karar partinin genel merkezine gönderilecek ve Eryürek ile ilgili nihai karar partinin genel merkezi tarafından verilecek.

İhraç kararını Kocaeli Tv’ye değerlendiren Mehmet Eryürek İl Başkanı Mahmut Civelek ile ilgili çarpıcı ifadeler kullandı. Eryürek, “Disiplin kurulunun kararına saygı duyuyorum fakat, kuruldaki arkadaşların İl Başkanı Civelek tarafından yönlendirildiğini düşünüyorum. Demek ki onlar beni değil Civelek’i haklı buldu” diye konuştu.

10 gün içinde karara itiraz hakkının olduğunu hatırlatan Eryürek, “karara itiraz etmeyeceğim.Genel merkez alınan bu kararı uygular mı bilemem ama beni de dinleyeceklerine inanıyorum. Civelek’in genel merkezde de benimle ilgili olumsuz çalışmalar yaptığını duyuyorum. Gerektiğinde savunmamı yapacağım” dedi.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız