FREKANS YENI
CAGIN GOZ YENI
OZEL KONAKKK
KOCAELI TIP YENI
BEKTAR INSAAT

KOCAELİ Hava Durumu

parçalı bulutlu18° C / 18° C

parçalı bulutlu

UST GRUP
VIPSAS
ekomini
ARIGUN MOBILYA
ESSENTE

Güncel

Erdoğan’ın Programı Çok Yoğun

Cumhurbaşkanı Erdoğan, 13 Mayıs Cuma günü ilimize gelecek.

11 Mayıs 2016 Saat: 12:19
Erdoğan’ın Programı Çok Yoğun
Erdoğan’ın Programı Çok Yoğun

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 13 Mayıs Cuma günü ilimize gelecek. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın KOÜ’de başlayacak olan programları Perşembe Pazarı alanındaki toplu açılış töreni ile son bulacak

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 13 Mayıs Cuma günü ilimize gelerek bir dizi etkinliğe katılacak. Cumhurbaşkanı Erdoğan, ilk olarak Cuma günü saat 12:00’de Kocaeli Üniversitesi’ne (KOÜ) gelerek KOÜ Rektörü Prof. Dr. Saadettin Hülagü’den fahri doktora unvanı alacak. Erdoğan, Cuma namazını kıldıktan sonra saat 14:00’de Dubai Port’un açılış törenine katılacak. Erdoğan’ın ilimizdeki son programı ise saat 17:30’da Perşembe Pazarı alanında Büyükşehir Belediyesi’nin düzenlediği organizasyonla 151 eserin toplu açılış törenini gerçekleştirecek.


İLK ÖNCE KOÜ
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın ilimizdeki ilk programı KOÜ’de gerçekleşecek. Cumhurbaşkanı Erdoğan, KOÜ’de Rektör Prof. Dr. Saadettin Hülagü’nün elinden fahri doktora unvanı alacak. Bunun yanı sıra olası bir protestoya karşı üniversite içerisinde özel güvenlik görevlileri ve emniyet güçleri tarafından yoğun bir güvenlik önlemi alınması bekleniyor. 


DUBAİ PORT’U AÇACAK
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, KOÜ’deki törenin ardından yine Umuttepe’de bulunan camide Cuma namazını kılması bekleniyor. Cuma namazının ardından Erdoğan, Körfez’e giderek Dubai Port’un açılışını gerçekleştirecek. Yine Dubai Port ve çevresinde olası bir protestoya karşı emniyet güçleri yoğun güvenlik önlemleri alacak. Körfez’e giriş ve çıkış noktalarında polisler bekleyecek.


YOĞUN GÜVENLİK ÖNLEMLERİ
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın ilimizdeki son programı ise Perşembe Pazarı alanındaki toplu açılış töreni olacak. Erdoğan, hali hazırda kullanımda olan 151 eserin açılışını gerçekleştirecek. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın konuşma yapacağı Perşembe Pazarı alanında ve il genelinde toplam 2 binin üzerinde polisin görev yapması bekleniyor. Perşembe Pazarı alanı konuşma başlamadan yaklaşık 3 saat öncesinden trafiğe kapatılması bekleniyor.


HEDEF 100 BİN KİŞİ
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın ilimizdeki en önemli programı Perşembe Pazarı alanındaki toplu açılış töreni olacak. AK Parti İl Başkanı Şemsettin Ceyhan, konuyla ilgili olarak ‘Kocaeli’de Cumhurbaşkanımızın kentimize geldiğini bilmeyen bir kişi bile kalmayacak’ diyerek programa verdikleri önemi ifade etmişti. Bunun için şehrin her tarafı çeşitli afişlerle süslendi. Öte yandan duyuru yapan araçlar da her gün caddelerde geziyor. AK Parti İl Teşkilatı’nın toplu açılış törenine toplamak istediği insan sayısı ise 100 bin kişi. İl Teşkilatı, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın konuşma yapacağı alanı tıka basa doldurmak istiyor.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız