CAGIN GOZ
KOCAELI TIP YENI
ozel kocaeli
KOCAELI TV FREKANS
orvela

KOCAELİ Hava Durumu

kısa süreli hafif yoğunluklu yağmur15.56° C / 16° C

kısa süreli hafif yoğunluklu yağmur

LEZZET KEBAP DİYARI
VIPSAS
ekomini
ARIGUN MOBILYA
ESSENTE

Güncel

ERDEM; “GÜNDE ÜÇ DEFA HAFIZA OTU”

Modern dünyanın yaygın hastalığı ve korkulu rüyası haline geldi. En çok yaşlılar üzerinde görülse de son zamanlarda gençlerde de yayılmaya başladı Alzheimer yani Unutkanlık. Bu hastalığa yakalananlar

25 Şubat 2013 Saat: 13:08
ERDEM; “GÜNDE ÜÇ DEFA HAFIZA OTU”
ERDEM; “GÜNDE ÜÇ DEFA HAFIZA OTU”

Modern dünyanın yaygın hastalığı ve korkulu rüyası haline geldi. En çok yaşlılar üzerinde görülse de son zamanlarda gençlerde de yayılmaya başladı Alzheimer yani Unutkanlık.

Bu hastalığa yakalananlar için Fitoterapist Şükran Şükret Erdem, hastalığa karşı ne gibi kimyasal olmayan doğal ürünler önerdi.

Bilimsel yönden Alzheimer teşhisi konulmadan asla doğal ürün kullanılmaması gerektiğinin önemini belirten Fitoterapist Uzmanı Şükran Şükret Erdem, her gecen gün yaygınlaşan unutkanlık hastalığına karşı doğal tedavide püf noktaları açıkladı.

İlimizin tanınan Fitoterapist Uzmanı Şükran Şükret Erdem, unutkanlık hastalığına karşı ada çayı, yeşil çay , hafıza otu , ceviz ve balık yağının kısa sürede etki gösterdiğini söyledi.

Eredem, “Mutlaka bir bilimsel yönden teşhisi konulmalı biz sadece destek faktörü olarak yerimizi almalıyız. Başta adaçayı, yeşilçay, zihinsel gücü artıran “hafıza otu”, Hindistan cevizi ve bildiğimiz ceviz en önemli destekleyici ürünlerdir. Kullanım şekli çok önemlidir. Günde üç kez yeterli aç ve aynı saate almalıdır. Bulmaca çözsünler. Aile içinde küçük münakaşa tartışma yapsınlar” dedi.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız