FREKANS YENI
CAGIN GOZ YENI
OZEL KONAKKK
KOCAELI TIP YENI
BEKTAR INSAAT

KOCAELİ Hava Durumu

parçalı bulutlu20.06° C / 21° C

parçalı bulutlu

UST GRUP
VIPSAS
ekomini
ARIGUN MOBILYA
ESSENTE

Güncel

''En Önemli Projemiz Bereket Duası Dağıtmak''

Ocak ayı içerisinde gerçekleştirdikleri programlarını anlatan Ak Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Emre Kahraman, “Ocak ayında gerçekleştirdiğimiz etkinliklerimizin en önemlisi yılbaşı gecesi dağıttığımız bereket duaları oldu”

29 Ocak 2016 Saat: 11:58
''En Önemli Projemiz Bereket Duası Dağıtmak''
''En Önemli Projemiz Bereket Duası Dağıtmak''

Ocak ayı içerisinde gerçekleştirdikleri programlarını anlatan Ak Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Emre Kahraman, “Ocak ayında gerçekleştirdiğimiz etkinliklerimizin en önemlisi yılbaşı gecesi dağıttığımız bereket duaları oldu” dedi

Ocak ayı içerisinde gerçekleştirdikleri programları ve önümüzdeki süreçte ele alınacak projeleri değerlendirmek amacıyla Ak Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Emre Kahraman, il binasında basın mensuplarının karşısına geçti. Konuşmasına yılbaşında sahada gerçekleştirdikleri projeleri anlatarak başlayan Kahraman, ‘’Ak Parti Kocaeli İl Gençlik Kolları olarak Ocak ayında gerçekleştirdiğimiz etkinliklerimizin en önemlisi yılbaşı gecesi dağıttığımız bereket duaları oldu. 1 Ocak sabahında dükkanını açan esnafımıza ilk 'hayırlı işler' temennisinde biz sunmuş olduk. Esnafımızın hayırlı kazançlar sağlaması ve yüzünün gülmesi en çok bizleri sevindirir. Sahada gerçekleştirdiğimiz çalışmamızın bir diğeri de ‘Osmanlı Haftası’ dolayısıyla dağıttığımız araç kokuları oldu. ‘Diriliş 1299'da başladı’ mesajının yazılı olduğu araç kokularımız, Gezi sürecinde duvara ‘Zulüm 1453'te Başladı!’ yazanlara karşı da durduğumuz yeri açıkça göstermektedir’’ dedi.

 

CHP UCUZ SİYASET YAPIYOR

CHP’yi ucuz siyaset yapmakla suçlayan Kahraman, ‘’Bizler projelerimizle, etkinliklerimizle Kocaeli'ye yakışan bir gençlik olma gayreti içerisinde çalışmaya devam ediyoruz. CHP Gençlik Kolları’nın da bu şehre fayda sağlayabilmelerini temenni ediyoruz fakat üzgünüz ki henüz ucuz siyaset yapmaktan bir adım öteye geçemediklerini görüyoruz. Geçtiğimiz günlerde CHP Gençlik Kolları Başkanı'nın Yalova'dan getirdiği tuzlama araçları, Kocaeli için gençlik projeleri üretmesini temenni ettiğimiz CHP Gençlik Kolları Başkanı'nın ucuz siyaset yaptığının göstergesidir. CHP gördüğünüz gibi 7’den 70’e aynı ucuz siyasetini yapmaya devam etmektedir’’ ifadelerine yer verdi.

 

İNMELERİNİ BEKLERDİK

Kahraman son olarak şunları söyledi: ‘’Kongresi yeni yapılan CHP Gençlik Kolları Başkanı’nın böyle bir başlangıç yapması, CHP gençliğinde değişen bir şey olmadığını bize göstermektedir. Halbu ki sıcak ofisinden çıkma nezaketini gösteren gençlik kolları başkanından, bu şehrin gençliğine değer katacak bir projeyle sahaya inmesini beklerdik. Yalova'dan tuzlama aracı getiren yeni başkanın, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi'nin ve İzmit Belediyesi'nin müthiş imkânlarından ve faaliyetlerinden habersiz olması düşünülemez. Yaptığını yeni seçilmiş olmasına, heyecanına veriyoruz. Araçların Yalova'dan gelmiş olması ise ayrı bir mizah konusu. Bununla alakalı sizlere iki fotoğraf göstermek istiyorum ki kendine faydası olmayan bir CHP’li belediyenin, boyunu aşan bir işe bulaştığı ve komedi malzemesi olabilecek bir iş yaptığı daha net anlaşılsın’’ şeklinde konuştu.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız