FREKANS YENI
ORVELA
OZEL KONAKKK
KOCAELI TIP YENI
CAGIN GOZ 222

KOCAELİ Hava Durumu

açık19.81° C / 23° C

açık

UST GRUP
VIPSAS
ekomini
ARIGUN MOBILYA
ESSENTE

Güncel

EMITT FUARI SONA ERDİ

BAŞİSKELE, TERMAL ŞEHRİ OLARAK TANINDI! İstanbul TÜYAP Fuar Merkezi’nde 24-27 Ocak tarihleri arasında süren fuarda yerini alan Başiskele Belediyesi, el sanatlarını, yöresel ürünlerini, doğa turizmini,

28 Ocak 2013 Saat: 17:28
EMITT FUARI SONA ERDİ
EMITT FUARI SONA ERDİ

BAŞİSKELE, TERMAL ŞEHRİ OLARAK TANINDI!

İstanbul TÜYAP Fuar Merkezi’nde 24-27 Ocak tarihleri arasında süren fuarda yerini alan Başiskele Belediyesi, el sanatlarını, yöresel ürünlerini, doğa turizmini, otellerini, Yuvacık Suyu’nu ve en önemlisi güzel doğasının hediyelerinden olan termal suyunu Türkiye’nin çeşitli illerinden gelen turizm profesyonellerine ve ziyaretçilere tanıttı.

Başiskele Belediyesi her yıl düzenlenen ve Türkiye’nin nabzını tutan EMITT Turizm Fuarında Kocaeli, Sakarya, Düzce, Bolu ve Yalova’nın ortak buluştuğu 8-A salonunda yerini aldı.

Turizm Fuarında 3.kez yerini alan Başiskele Belediyesi el sanatlarını, yöresel ürünlerini, doğa turizmini, otellerini, Yuvacık Suyu ’nu ve en önemlisi güzel doğasının hediyelerinden olan termal suyunu Türkiye’nin çeşitli illerinden gelen turizm profesyonellerine ve ziyaretçilere tanıttı.

24-27 Ocak 2013 tarihleri arasında süren fuar süresince 25 bin adet bardak Yuvacık su ziyaretçilere ikram edildi.Turizm Fuarı Başiskele Belediyesi Orkestrasının muhteşem konseriyle sona erdi.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız