CAGIN GOZ
KOCAELI TIP YENI
ozel kocaeli
KOCAELI TV FREKANS
orvela

KOCAELİ Hava Durumu

parçalı bulutlu18° C / 18° C

parçalı bulutlu

LEZZET KEBAP DİYARI
darica
ekomini
ARIGUN MOBILYA
ESSENTE

Güncel

ELLİBEŞ ÜST GEÇİT ÇALIŞMALARINI İNCELEDİ

Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, D-130 karayolu üzerinde bulunan 3 adet üstgeçitteki zemin düzenleme ve bakım çalışmalarını yerinde inceledi. Başkan Ellibeş’e incelemelerde Başkan Yardımcısı Ke

4 Şubat 2013 Saat: 12:06
ELLİBEŞ ÜST GEÇİT ÇALIŞMALARINI İNCELEDİ
ELLİBEŞ ÜST GEÇİT ÇALIŞMALARINI İNCELEDİ

Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, D-130 karayolu üzerinde bulunan 3 adet üstgeçitteki zemin düzenleme ve bakım çalışmalarını yerinde inceledi. Başkan Ellibeş’e incelemelerde Başkan Yardımcısı Kemal Kahraman ve Park Bahçeler Müdürü Oktay Keler eşlik etti.

Başkan Ellibeş, Belediye Park Bahçeler Müdürlüğüne bağlı ekiplerimizin ilçemizin ortasından geçen D-130 karayolu üzerindeki mevcut 3 adet üst geçitlerimizde zemin düzenleme ve bakım çalışmaları yapmaktadır.

Bu çalışmalar ile üstgeçitlerimizin zamanla yıpranan ve tahrip olan kısımlarının bakımı yapılıp üstgeçit zemininde oluşan çukurlaşmalar ile zamanla özelliğini yitiren zemin kaplamanın kazınıp yerine yeni sistemle kaplanması sağlanılacaktır. Üstgeçitlerimizi kullanan vatandaşlarımızın bu yöndeki sıkıntılarını ve taleplerini bizlere iletmeleri de bizim bu yöndeki çalışmalarımızı hızlandırmış oldu dedi.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız