CAGIN GOZ
KOCAELI TIP YENI
ozel kocaeli
KOCAELI TV FREKANS
orvela

KOCAELİ Hava Durumu

parçalı bulutlu6.93° C / 8° C

parçalı bulutlu

LEZZET KEBAP DİYARI
VIPSAS
ekomini
ARIGUN MOBILYA
ESSENTE

Güncel

ELEKTOŞOKLA TECAVÜZ ETTİ...

Antalyada, kız arkadaşını elektroşok cihazıyla bayıltıp tecavüz ederken çektiği kamera görüntülerini Rus cinsel içerikli sitelerde yayınlattığı öne sürülen otel animatörü gençten, kızın ailesi de dava

26 Mart 2013 Saat: 22:30
ELEKTOŞOKLA TECAVÜZ ETTİ...
ELEKTOŞOKLA TECAVÜZ ETTİ...

Antalya'da, kız arkadaşını elektroşok cihazıyla bayıltıp tecavüz ederken çektiği kamera görüntülerini Rus cinsel içerikli sitelerde yayınlattığı öne sürülen otel animatörü gençten, kızın ailesi de davacı oldu.
Antalya'da kız arkadaşını elektroşok cihazıyla bayıltıp tecavüz ederken çektiği kamera görüntülerini Rus sitelerine gönderip yayınlattığı öne sürülen 34 yaşındaki otel animatörü M.Ç'nin yargılanmasına Antalya 2. Ağır Ceza Mahkemesi'nde devam edildi. İnternet sitelerine kamera görüntülerinin yanısıra genç kızın ailesinin bütün telefon numaralarını gönderip yayınlattığı iddia edilen M.Ç'den genç kızın annesi, babası ve amcası da 'Bizi dünyaya rezil etti' diyerek milyonlarca kere devacı olduklarını söylediler.


KIZIMIN PSİKOLOJİSİ BOZULDU
Antalya 2. Ağır Ceza Mahkemesi'nde görülen ikinci duruşmaya genç kız Ö.P katılmadı. Davaya kızın annesi G.P, babası A.C.P ile amcası F.P katılarak ifade verdi. Genç kızın annesi G.P, olaydan sonra kızının psikolojisinin bozulduğunu ileri sürerek, sanığın 'Beni aldattığı için böyle yaptım' şeklindeki savunmasını kabul etmediğini söyledi. Anne P, "Benim kızımla arkadaşlık yaptığını biliyordum.Ama benim kızım bu şahısla ne sözlü, ne nişanlı ne de evli. Dolayısıyla aldatma diye bir gerekçe kabul edilemez. Kızımı bu şahıs sürekli tehdit ediyordu. Kızım sürekli bu tehditler nedeniyle ağlıyordu" dedi.

MİLYONLARCA KEZ DAVACIYIM
Ö.P' nin babası A.C.P ise sanığın kendisini evinin önünde pompalı tüfekle 'Hepinizi öldüreceğim' diyerek tehdit ettiğini, hakaret ettiğini iddia etti. Mahkeme başkanının 'Şikayetçi misin?' diye sorması üzerine baba A.C.P, şöyle konuştu: "Milyonlarca kez davacıyım. Bizi dünyaya rezil etti. İnternet sitelerine gönderdiği görüntülere bizim isimlerimizi, adreslerimizi ve telefon numaralarını eklemiş. Sanığın iddiaları doğru değil. Kızımla nişanlı değildi. Sanık kendisini ceza almaktan kurtarmak için uyduruyor." Ö.P'nin amcası olan ve Rus cinsel içerikli sitelerine gönderilen kamera görüntüsünde ismi ve telefon numaraları olan F.P de, sanıktan şikayetçi olduğunu söyledi.


YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız