FREKANS YENI
CAGIN GOZ YENI
OZEL KONAKKK
KOCAELI TIP YENI
BEKTAR INSAAT

KOCAELİ Hava Durumu

gök gürültülü hafif yağmurlu18.47° C / 19° C

gök gürültülü hafif yağmurlu

UST GRUP
VIPSAS
ekomini
ARIGUN MOBILYA
ESSENTE

Güncel

Eğitime Katkılarımız Sürecek

İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan, eğitimin kendi alanları olmamasına rağmen çok sayıda proje ürettiklerini ve bu alanda desteklerinin süreceğini söyledi

22 Şubat 2016 Saat: 18:06
Eğitime Katkılarımız Sürecek
Eğitime Katkılarımız Sürecek

İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan, eğitimin kendi alanları olmamasına rağmen çok sayıda proje ürettiklerini ve bu alanda desteklerinin süreceğini söyledi

Kocaeli Vali Yardımcısı Derviş Ahmet Set, İzmit Kaymakamı Ersin Emiroğlu, Kocaeli İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Sadık Uysal, İzmit İlçe Milli Eğitim Müdürü Ömer Akmanşen, eğitim çalışmalarını değerlendirmek amacıyla İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan’ı makamında ziyaret etti.  Oldukça sıcak ve samimi bir havada gerçekleşen buluşmada konuşan Başkan Doğan, İzmit Belediyesi’nin eğitim gönüllüsü bir belediye olduğunu belirterek, “Asli görevimiz olmamasına rağmen eğitime desteği çok önemsiyoruz ve bunu vicdani bir görev kabul ediyoruz.  Aynı desteği, aynı hassasiyeti tüm kurum ve kuruluşlarımızdan da bekliyoruz. 


SAYISIZ PROJE
Biz eğer çağdaş uygarlıklar yarışında iddialı olacaksak bunu eğitimli nüfuslarla, eğitimli toplumlarla yapacağız. Bunun bilincinde olan bir belediye olarak okullarımızın fiziki yapılarına elimizden geldiği kadar katkı sağlıyoruz. Onlarca okulumuza çok amaçlı salonlar, öğretmenler odası, veli bekleme odaları, satranç sınıfları, Atatürk büstü yapıp kitap kampanyaları ile okumayı teşvik ettik” dedi. 
 

DESTEĞE DEVAM

Okullara desteklerinin artarak devam edeceğini de ifade eden Doğan, “Okullarımıza 3D yazıcı ve tasarım sistemleri sınıflarının kurulması konusunda elimizden gelen desteği vereceğiz.  Belediyemiz bünyesinde faaliyet gösteren etüt merkezlerimizle bir anlamda milli eğitime destek oluyoruz. Kurumlarımızın yaptığı desteklerle inşallah Kocaeli’ndeki eğitim hak ettiği noktaya gelecek” şeklinde konuştu. 


DOĞAN’A TEŞEKKÜR 
İzmit’teki çocukların eğitimleri için bir araya geldiklerini söyleyen Kaymakam Ersin Emiroğlu da “eğitim camiasına yapmış olduğu önemli destekler için Belediye Başkanımıza teşekkür etmek istedik. Mevcut bazı sorunların da çözümü için karşılıklı fikir alışverişinde bulunduk” dedi.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız