CAGIN GOZ
KOCAELI TIP YENI
ozel kocaeli
KOCAELI TV FREKANS
orvela

KOCAELİ Hava Durumu

parçalı bulutlu7.94° C / 9° C

parçalı bulutlu

LEZZET KEBAP DİYARI
VIPSAS
ekomini
ARIGUN MOBILYA
ESSENTE

Güncel

EĞİTİM-BİR-SEN HİZMET-İŞ'TEN DESTEK İSTEDİ

Kamuda başörtü serbestliği için imza toplayan Eğitim Bir-Sen Kocaeli Şube Başkanı Halil İbrahim Keleşoğlu, Hizmet İş Kocaeli Şube Başkanı İdris Ersoy’u ziyaret etti. Ziyaretin konusu ise kılık kıyafet

4 Nisan 2013 Saat: 14:59
EĞİTİM-BİR-SEN HİZMET-İŞ'TEN DESTEK İSTEDİ
EĞİTİM-BİR-SEN HİZMET-İŞ'TEN DESTEK İSTEDİ

Kamuda başörtü serbestliği için imza toplayan Eğitim Bir-Sen Kocaeli Şube Başkanı Halil İbrahim Keleşoğlu, Hizmet İş Kocaeli Şube Başkanı İdris Ersoy’u ziyaret etti. Ziyaretin konusu ise kılık kıyafet yönetmeliğinin değişmesi oldu. Keleşoğlu, yönetmelik değişmesinde destek istedi.

Eğitim Bir-Sen Kocaeli Şube Başkanı Halil İbrahim Keleşoğlu, yönetimi ile birlikte Hizmet-İş Şube Başkanı İdris Ersoy’u sendika binasında ziyaret etti.

Ziyarette konuşan Eğitim Bir-Sen Kocaeli Şube Başkanı Halil İbrahim Keleşoğlu, din ve vicdan özgürlüğünün önündeki başörtü yasağının mutlaka değiştirilmesi gerektiğini savundu. Hizmet-İş Şube Başkanı İdris Ersoy ise kılık kıyafet yönetmeliğine karşı Memur-Sen’in başlattığı eyleme her zaman destek verdiklerini altını çizerek, “Hak ve özgürlüklerin önünün açılması lazım. Yönetmelik yeniden düzenlenmeli” dedi.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız