CAGIN GOZ
KOCAELI TIP YENI
ozel kocaeli
KOCAELI TV FREKANS
orvela

KOCAELİ Hava Durumu

yer yer hafif yoğunluklu yağış20.68° C / 22° C

yer yer hafif yoğunluklu yağış

LEZZET KEBAP DİYARI
VIPSAS
ekomini
ARIGUN MOBILYA
ESSENTE

Güncel

EFSANE GERİ DÖNSE NE OLUR DÖNMESE NE OLUR?

Ak Parti İl Başkanı Mahmut Civelek hafta sonu yapılan Afyon kampının ardından il yönetim kurulu toplantısı öncesi düzenlediği basın toplantısında önemli açıklamalarda bulundu. Ak Parti İl Başkanı Mah

5 Mart 2013 Saat: 12:16
EFSANE GERİ DÖNSE NE OLUR DÖNMESE NE OLUR?
EFSANE GERİ DÖNSE NE OLUR DÖNMESE NE OLUR?

Ak Parti İl Başkanı Mahmut Civelek hafta sonu yapılan Afyon kampının ardından il yönetim kurulu toplantısı öncesi düzenlediği basın toplantısında önemli açıklamalarda bulundu.

Ak Parti İl Başkanı Mahmut Civelek hafta sonu yapılan Afyon kampının ardından il yönetim kurulu toplantısı öncesi düzenlediği basın toplantısında önemli açıklamalarda bulundu.

Kampın oldukça verimli geçtiğini dile getiren Civelek, kent gündemini uzun süredir meşgul eden ve il disiplin kurulu tarafından partiden kesin ihraç kararı alınan Derince Eski İlçe Başkanı Mehmet Eryürek’in dosyasının Ankara’ya gönderildiğini dile getirdi. Civelek, ayrıca disiplin cezası alan Kandıra`daki meclis üyeleri Erkan İşler ile Mustafa Rüştü Uygur’un bir yıl Özcan Şenol’un ise 6 ay geçici ihracına karar verildiğini belirtti.

Kartepe Belediye Başkanı Şükrü Karabalık ve Derince Belediyesi’ndeki kaset olaylarına da değinen Civelek CHPyi hedef alarak yaptığı açıklamada. “Kasetlerin ses kayıt cihazlarının değişik yerlerden çıktığını görüyoruz. Tabi bunları en iyi bilenler onlar. Onların genel başkanı Kılıçdaroğlu önceki genel başkanla alakalı bir kasetle gelmişti ve sonra aday olmuştu. Onlar kasetlere yabancı değil. Bir yanlışlık olsa zaten biz gereğini yaparız ama kasetlerde hiç bir şey yok medyaya varmış gibi yansıtılıyor’’ dedi.

Yuvacık barajı davasının zaman aşımına uğramasını hatırlatan Civelek bunun böyle olması vicdanları yaralamıştır dedi. Civelek bazı gazetelerde Sefa Sirmen’in belediye başkanlığına aday olacağını iddia ederek efsane geri dönüyor şeklinde atılan başlıklara da’’ Efsane dönüyor diyorlar efsane dönse ne olur dönmese ne olur ?Sefa Sirmen sütten çıkmış ak kaşık değil.’’ dedi

Seçim hazırlıklarına hız veren CHP'nin parti örgütlerine gönderdiği son genelgeyi de basın mensupları ile paylaşan Civelek genelgenin ‘ziyaretlerde uyulması gereken iletişim kuralları’ başlıklı bölümündeki kuralları ise adeta dalga geçerek okudu.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız