FREKANS YENI
CAGIN GOZ YENI
OZEL KONAKKK
KOCAELI TIP YENI
BEKTAR INSAAT

KOCAELİ Hava Durumu

kapalı19° C / 19° C

kapalı

UST GRUP
VIPSAS
ekomini
ARIGUN MOBILYA
ESSENTE

Güncel

Duyar, O Soruları Cevaplayamadı

Tarafından yapılan atık yağ toplama etkinliğine katıldı. Duyar, çevreci öğrencilerin nükleer ve çevre politikaları ile ilgili sorularını cevapsız bıraktı

13 Mayıs 2015 Saat: 13:38
Duyar, O Soruları Cevaplayamadı
Duyar, O Soruları Cevaplayamadı

Tarafından yapılan atık yağ toplama etkinliğine katıldı. Duyar, çevreci öğrencilerin nükleer ve çevre politikaları ile ilgili sorularını cevapsız bıraktı.

Milli İttifak’ın Kocaeli’deki 2.sıra milletvekili adayı Serhat Duyar dün TMMOB Çevre Mühendisleri Odası Kocaeli Şubesi Öğrenci Komisyonu tarafından yapılan “Çevre Mühendisleri Odası Atık Yağ Toplama” etkinliğine katıldı. Serhat Duyar’ın da destek olduğu etkinlikte öğrenciler, Duyar’a duyarlılığından dolayı teşekkür etti. 


DUYAR’A SORU YAĞMURU
Ancak öğreniciler Duyar’ı sorularıyla köşeye sıkıştırdı. Çevre Mühendisleri Odası tarafından gazetemize yapılan açıklamada, “Siyasi bir partinin milletvekili adayı gelip standımıza atık yağ bırakarak destek olmuştur.  Kendilerine teşekkür ederiz, öğrenci arkadaşlarımızla sohbet ederken milletvekili adayına bazı sorular yöneltilmiştir. “Partinizin çevre ile ilgili politikaları neler?”,  “TMMOB’nin torba yasa ile köşeye sıkıştırılması ile ilgili ne düşünüyorsunuz?”, “Akkuyu nükleer santralı sizce mantıklı mı?”, “Çevre Mühendisi adayınız var mı?” gibi sorular yönetilmiştir” ifadeleri kullanıldı.


SORULARI CEVAPSIZ BIRAKTI
Yapılan açıklamanın devamında ise Duyar’ın soruları cevapsız bıraktığı ifade edildi. Açıklama şöyle: “Arkadaşlarımız tarafından sorulan sorulara cevap maalesef alınamamıştır. Biz Çevre Mühendisleri Odası olarak tüm siyasi partilere eşit mesafedeyiz. Bizim mücadelemiz toplumcu ekolojik çevre politikaları ve uygulama esaslarıdır.  Bu nedenle etkinliklerimize katılan adaylar, siyasi parti temsilcileri çevre hassasiyetine dikkat ederlerse seviniriz, etkinliklerimiz politik reklam arenası değil tam tersine kendimizi ve tüm halkımızı çevre konusunda bilinçlendirdiğimiz özel alanlardır”

 

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız