FREKANS YENI
CAGIN GOZ YENI
OZEL KONAKKK
KOCAELI TIP YENI
BEKTAR INSAAT

KOCAELİ Hava Durumu

parçalı bulutlu17.87° C / 20° C

parçalı bulutlu

UST GRUP
VIPSAS
ekomini
ARIGUN MOBILYA
ESSENTE

Siyaset

Duyar: "Mevsimlik milliyetçi"

Duyar, açıklamasında daha sonra şu görüşlere yer verdi: “Sayın Erdoğan’ın ‘Her türlü milliyetçilik ayaklarımızın altındadır’ demesi ve işine gelince milliyetçi söylemler geliştirmesi Erdoğan’ın her konuda olduğu gibi mev

6 Ağustos 2014 Saat: 09:55
Duyar: "Mevsimlik milliyetçi"
Duyar: "Mevsimlik milliyetçi"

Büyük Birlik Partisi(BBP) Merkez Karar Yönetme Kurulu Üyesi Serhat Duyar, BBP Kocaeli İl Başkanı Şeref Gönenli ve BBP İl Yöneticileri ile birlikte Türk Ocağı Kocaeli Şube Başkanı Yücel Alpay Demir ve Türk Ocağı Yönetimini ziyaret ederek, Cumhurbaşkanı seçimlerini değerlendirdi.UZLAŞI ADAYIYücel Alpay Demir, ziyaret nedeniyle BBP heyetine teşekkür etti, Duyar’a Genel Merkez çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi. BBP İl Başkanı Gönenli ise” Sayın İhsanoğlu bir siyasi partinin adayı değil uzlaşının adayıdır.” Dedi. Son olarak BBP MKYK Üyesi Serhat Duyar, “İhsanoğlu Türklüğü ve Müslümanlığı ile gurur duyan bir aday.  İhsanoğlu Milli bir adaydır. İhsanoğlu’nu şahsını yıpratmak için her türlü çirkefliği yapan AKP’lileri gördükçe üzülüyoruz” diye konuştu.

“MİLLETİMİZ ÖNCELİĞİMİZ”

Duyar, açıklamasında daha sonra şu görüşlere yer verdi: “Sayın Erdoğan’ın ‘Her türlü milliyetçilik ayaklarımızın altındadır’ demesi ve işine gelince milliyetçi söylemler geliştirmesi Erdoğan’ın her konuda olduğu gibi mevsimlik ve dönemlik siyaset yaptığının göstergesidir. Milliyetçi ve maneviyatçı ülkücü hiçbir kardeşimizin Erdoğan’ın mevsimlik milliyetçi söylemlerine itibar etmeyeceğini görmek bize memnuniyet vermektedir. Büyük Birlik Partisi olarak önceliğimiz milletimizdir. Milli ve manevi değerlerimizdir. Herkesimin Cumhurbaşkanı olacağını gösteren sevgi ve hoşgörüsü ile milletimizin teveccühünü kazanan Sayın Ekmeleddin İhsanoğlu Türkiye’nin Cumhurbaşkanı olacaktır. Kentimize, Camiamıza ve Milletimize Cumhurbaşkanı Seçimleri hayırlar getirmesini diliyorum”

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız