CAGIN GOZ
KOCAELI TIP YENI
ozel kocaeli
KOCAELI TV FREKANS
orvela

KOCAELİ Hava Durumu

parçalı bulutlu18.53° C / 19° C

parçalı bulutlu

LEZZET KEBAP DİYARI
CAGIN GOZ 222
ekomini
ARIGUN MOBILYA
ESSENTE

Güncel

DUYAR; BUNLAR MASUMANE EYLEMLER DEĞİL.

Büyük Birlik Partisi Kocaeliİl Başkanı Serhat DUYAR. Yeni yerine taşınan Ülkü Ocakları Kocaeli İl Başkanlığına hayırlı olsun ziyareti’nde bulundu. Ziyaret’te İl Başkanı Serhat DUYAR, İl Gençlik Kollar

3 Ocak 2013 Saat: 12:47
DUYAR; BUNLAR MASUMANE EYLEMLER DEĞİL.
DUYAR; BUNLAR MASUMANE EYLEMLER DEĞİL.

Büyük Birlik Partisi Kocaeliİl Başkanı Serhat DUYAR. Yeni yerine taşınan Ülkü Ocakları Kocaeli İl Başkanlığına hayırlı olsun ziyareti’nde bulundu. Ziyaret’te İl Başkanı Serhat DUYAR, İl Gençlik Kolları Başkanı Mesut CEYLAN, İl yöneticisi Av. Şeref GÖNENLİ, İl yöneticisi Kadir ENGİN birlikte katıldılar.

Büyük Birlik Partisi Kocaeliİl Başkanı Serhat DUYAR. Yeni yerine taşınan Ülkü Ocakları Kocaeliİl Başkanlığına hayırlı olsun ziyareti’nde bulunan DUYAR “Ocağınız hayırlı olsun, Alp eren Ocakları ve Ülkü Ocakları kardeş Ocaklardır.” Dedi.

Serhat DUYAR “Üniversitelerde ODTÜ olayıyla beraber maksatlı ve kasıtlı provokatif eylem başlamıştır. Üzülerek ifade etmek istiyorum ki özellikle bazı Aydın gruplar ve Cumhuriyet Halk Partisi Öz ellikle bu eylemleri çok makul şeyler gibi yansıtılmak istendi. Halbu ki öyle bir şey yok. Burada aynı 12 Eylül 80 öncesindeki gibi planlı bir oluşum var.Üniversitelerin görevi ilim irfan yuvalarıdır. Üniversiteler hocalarına ve öğrencilerine bunu yapmak zorundalar onun için oradalar. Burada satırlarla birilerine saldırmakla veya birilerinin eğitimlerini engellemeye kimsenin hakkı yoktur.

Öncelikle bu konuda hükümet suçludur. Bu olaylar 1 yıl öncesine dayanmaktadır. İstihbarat nerede? Emniyet mensupları nerede ? Bizim gençlik kollarına ve Alp eren ocaklarına vermiş olduğumuz talimat “bu memleketin kolluk görevlileri vardır” bir hafta önce cezaevinden PKK mensubu olmakla çıkan kişiler. Onun için masumane olarak gösterilmesine karşıyım.

Burada Anadolunun bağrından kopupta öğrencilik yapmaya gelenlerin de öğrencilik yapmasını kimse engelleyemez. Onun içinde Emniyeti, Kocaeli Valiliğini ve hükümet yetkililerini göreve çağırıyorum. PKK/KCK yapılanmalarına görevli kolluk güçlerinin geç kaldığını düşünüyoruz. Önüne geçilmezse önümüzde ki dönemde bunlar daha da artacaktır.

PKK/KCK’lılara ve Marksist sol örgütlere teslim mi ediliyor sorusunu akla getirmektedir. Bu hainler hem üniversiteleri örgütleyip ele geçiriyorlar hem de diğer öğrencilere baskı yapıyorlar. Diğer yandan da üniversiteleri yaşanmaz hale getiriyor dedi.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız