CAGIN GOZ
KOCAELI TIP YENI
ozel kocaeli
KOCAELI TV FREKANS
orvela

KOCAELİ Hava Durumu

sisli15.13° C / 16° C

sisli

LEZZET KEBAP DİYARI
VIPSAS
ekomini
ARIGUN MOBILYA
ESSENTE

Güncel

DSP'DE OLAYLI KONGRE...

DSP Kocaeli il kongresinde olaylar meydana geldi. Mevcut başkan Selman Gürpınar’ın karşısına aday olarak çıkan Ahmet bahar’ın listesi divan başkanlığı tarafından uygun bulunmayarak tekrar yapılması is

24 Mart 2013 Saat: 19:10

DSP Kocaeli il kongresinde olaylar meydana geldi. Mevcut başkan Selman Gürpınar’ın karşısına aday olarak çıkan Ahmet bahar’ın listesi divan başkanlığı tarafından uygun bulunmayarak tekrar yapılması istenince olaylar patladı.


Divan başkanlığınca liste geri dönünce uzun süre itirazlar oldu. Genel başkan masum Türker’in tam önünde yaşana bu olayda partililer uzun süre direndi. Bir döneme damgasını vuran demokratik sol parti de başkanlığa aday olan Ahmet bahar listeyi 8 e tamamlamak için salonda uzun süre yönetime sokmak için yeni isim aradı. Listenin yenilenmesi istenince yönetimini gözden geçiren Ahmet bahar son düzenlemeleri yapsa da divana kabul ettiremeyince adaylığı kabul edilmedi. Ve mevcut başkan Selman yıldırım tek aday olarak secime girdi. Dilek temennilerde söz alan başkan adayı Ahmet bahar, yapılanın partiye ihanet olduğunu belirtti. Tek aday olarak secime giren mevcut başkan Selman Gürpınar ise oy kullandıktan sonra kameralarımıza konuştu Gürpınar meydana Helen olayları kınadığını ifade etti.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız