FREKANS YENI
CAGIN GOZ YENI
OZEL KONAKKK
KOCAELI TIP YENI
BEKTAR INSAAT

KOCAELİ Hava Durumu

parçalı bulutlu18° C / 18° C

parçalı bulutlu

UST GRUP
VIPSAS
ekomini
ARIGUN MOBILYA
ESSENTE

Güncel

DÖRDÜZ ANNESİNİN ÇARESİZLİĞİ

Polislik en şerefli, en namuslu meslekler arasında başı çekenlerdendir.Fakat ya 4 çocuğunuz varsa? İşte o zaman geçim derdi ile baş etmek zorunda kalırsınız.Polis olan baba dertli, ev hanımı anne ise

8 Mayıs 2013 Saat: 14:47
DÖRDÜZ ANNESİNİN ÇARESİZLİĞİ
DÖRDÜZ ANNESİNİN ÇARESİZLİĞİ

Polislik en şerefli, en namuslu meslekler arasında başı çekenlerdendir.Fakat ya 4 çocuğunuz varsa? İşte o zaman geçim derdi ile baş etmek zorunda kalırsınız.Polis olan baba dertli, ev hanımı anne ise zor günler yaşıyor.

Kocaeli Emniyet Müdürlüğü’nde görevli bir polis memurunun eşi prematüre olarak dünyaya, biri kız 3'ü erkek dördüz bebek dünyaya getirdi.İlk başta çok sevinseler de bebekler 2 yaşına gelinceye kadar çok fazla sorun yaşadı aile.En önemlisi de ekonomik sorunlardı.

Aile, iki yaşını dolduran bebeklerin hem bakımı hem de ilgilenilmesi anlamında akrabaları olmadığı ve bakıcı parası bulamadıkları için de zor günler geçiriyor. Anne Özgül Kaplan, çocukların prematüre dünyaya gelmesi nedeniyle sağlık sorunları bulunduğunu, sık sık hastalanmaları nedeniyle birçok kez tıkanma noktasına geldiklerini belirterek çaresizliğini dile getirdi. Çocuklarının hepsinin ayrı ayrı hastalıkları olduğunu belirten Kaplan, tedavi masrafları ve bakımları nedeniyle eşinin tekrar borçlandığını ifade etti.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız