FREKANS YENI
CAGIN GOZ YENI
OZEL KONAKKK
KOCAELI TIP YENI
BEKTAR INSAAT

KOCAELİ Hava Durumu

parçalı bulutlu20° C / 20° C

parçalı bulutlu

UST GRUP
VIPSAS
ekomini
ARIGUN MOBILYA
ESSENTE

Güncel

Donanma Kenti Gölcük’e Denizci Başkan Seçildi

Gölcük İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı tüm okulların Okul Başkanlarının İlçe Meclis Başkanlık seçimi yapıldı

16 Kasım 2016 Saat: 10:37
Donanma Kenti Gölcük’e Denizci Başkan Seçildi
Donanma Kenti Gölcük’e Denizci Başkan Seçildi

Gölcük İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı tüm okulların okul başkanlarının İlçe Meclis Başkanlık seçimi Gölcük Barbaros Hayrettin Anadolu Lisesi'nde yapıldı. Yapılan seçimde 19 oyla Mustafa Doğuhan Aydın başkan seçildi.

Gölcük Barbaros Hayrettin Anadolu Lisesi toplantı salonunda gerçekleştirilen İlçe Meclis Başkanlığı seçimine 52 Okulun katılması gerekirken 46 Okul başkanları katıldı. Gölcük İlçe Meclis Başkanlık seçimlerine 2016 ­2017 Eğitim Öğretim Yılındaki seçimlerine 13 aday  katıldı. Başkanlık için aday olan öğrenciler arkadaşlarından kendileri için oy  vermelerini istediler.

Gölcük Milli Eğitim Müdürü Ercan Gülsuyu seçimlere katılarak, bir konuşma gerçekleştirdi. Yaptığı konuşmasında; “Bizler bu seçimleri önemsiyoruz, burada gençlerimiz demokratik bir seçime  katılıp oylarını kullanarak İlçe Meclis Başkanını seçiyorlar, bu seçilen ilçe Meclis Başkanı da İl’de  ilçemizi en iyi bir şekilde temsil ederek Anakara’ya gitmek için yarışacaklar bizlerde istiyoruz ki İl’de yapılacak olan seçimleri de kazanıp ilçemizi Ankara’da iyi temsil etsinler bu anlamda tüm öğrencilerimize bu demokratik seçime gönül vererek katılmalarından dolayı teşekkür ediyorum, seçilecek olan İlçe Meclis Başkanımıza da hayırlı görevler diliyorum” dedi.

19 OYLA BAŞKAN DOĞUHAN AYDIN 

Gölcük İlçe meclis Başkanlık seçimleri Gölcük Barbaros Hayrettin Anadolu Lisesi toplantı salonunda yapılan  13 adayın yarıştığı seçimleri 19 oy ile Gölcük Endüstri M.T.A.L. öğrencisi Mustafa Doğuhan Aydın seçildi, Aydın “Sloganımız olan Donanma Kenti Gölcük’e Denizci Başkan olmak için aday oldum ve  bana oy veren tüm arkadaşlarıma teşekkür ediyorum, İlde yapılacak seçimlerinde en iyi bir şekilde temsil  edeceğim” dedi.

Gölcük İlçe Meclis Başkanlık Seçimi aday listesi:

Mustafa Doğuhan Aydın ,

Doğu Öztürk,

Semanur Çopuz,

Sude Takas,

Oğuz Zengin,

Berkay Çilor,

Kaya Taşkın,

Mehmet Mutlu,

Meteer Ece,

Eslem Yılgın,

Ceyda Aktaş,

Nuh Üce

İpek Bulak Başı

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız