FREKANS YENI
CAGIN GOZ YENI
OZEL KONAKKK
KOCAELI TIP YENI
BEKTAR INSAAT

KOCAELİ Hava Durumu

parçalı bulutlu22.07° C / 23° C

parçalı bulutlu

UST GRUP
VIPSAS
ekomini
ARIGUN MOBILYA
ESSENTE

Güncel

DOĞAN’DAN GENÇLERE TAVSİYELER

İzmit Belediyesi ile Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliğiyle düzenlenen Geleceğe Ziyaret konulu meslek bilgilendirme seminerleri devam ediyor. İzmit sınırları içerisindeki 28 okulda eğitim gören 11. sınıf

22 Ocak 2013 Saat: 17:40
DOĞAN’DAN GENÇLERE TAVSİYELER
DOĞAN’DAN GENÇLERE TAVSİYELER

İzmit Belediyesi ile Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliğiyle düzenlenen "Geleceğe Ziyaret" konulu meslek bilgilendirme seminerleri devam ediyor. İzmit sınırları içerisindeki 28 okulda eğitim gören 11. sınıf öğrencilerine çeşitli meslek uzmanları tarafından verilen seminer İzmit Kız Teknik ve Meslek Lisesi öğrencilerinin katılımı ile İzmit Belediyesi Meclis Salonu'nda gerçekleşti.

İzmit Belediyesi ile Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliğiyle düzenlenen "Geleceğe Ziyaret" konulu meslek bilgilendirme seminerlerinin sonuncusu İzmit Kız Teknik ve Meslek Lisesi öğrencilerinin katılımı ile İzmit Belediyesi Meclis Salonu'nda gerçekleşti.

Seminerde, İnşaat Mühendisi Ethem Can, Şehir Plancısı Ceren Çevikkol, Mimar Fatma Kandaz, Euro Desk ve Avrupa Fırsatları Genç İz Birim sorumlusu Ömer Kaya, meslekleri ve iş imkânları konusunda öğrencilere bilgi verdi.

Seminerde İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan da öğrencilerle bir araya gelerek gençlere çeşitli tavsiyelerde bulundu.

İzmit Belediye Başkanı, gençlerin önünü açacak her türlü projeye destek olmaya devam edeceklerini sözlerine ekledi. Öğrenciler, anlatılanları büyük bir heyecan içinde takip ettiler.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız