CAGIN GOZ
KOCAELI TIP YENI
ozel kocaeli
KOCAELI TV FREKANS
orvela

KOCAELİ Hava Durumu

yer yer hafif yoğunluklu yağış20.68° C / 22° C

yer yer hafif yoğunluklu yağış

LEZZET KEBAP DİYARI
CAGIN GOZ 222
ekomini
ARIGUN MOBILYA
ESSENTE

Güncel

DOĞAN, 4 YILDA İZMİT’İN SİLUETİNİ DEĞİŞTİRDİK

İzmit belediyesi nisan ayı meclis toplantısı belediye meclis salonunda yapıldı. Faaliyet raporunun görüşüldüğü mecliste Ak parti ve CHP grubu karşı karşıya geldi. Uzun süren tartışmalar sonucunda 2012

3 Nisan 2013 Saat: 13:00
DOĞAN, 4 YILDA İZMİT’İN SİLUETİNİ DEĞİŞTİRDİK
DOĞAN, 4 YILDA İZMİT’İN SİLUETİNİ DEĞİŞTİRDİK

İzmit belediyesi nisan ayı meclis toplantısı belediye meclis salonunda yapıldı. Faaliyet raporunun görüşüldüğü mecliste Ak parti ve CHP grubu karşı karşıya geldi. Uzun süren tartışmalar sonucunda 2012 -2013 Faaliyet raporu CHP grubunun şerhiyle oy çoğunluğuyla meclisten geçmiş oldu.

İzmit belediyesi nisan ayı meclis toplantısında 24 gündem maddesi görüşülerek karara bağlandı. Yaklaşık 3 saat süren mecliste en önemli gündem maddesi 2012-1013 faaliyet raporunun görüşülmesi oldu. Faaliyet raporuna CHP grubu itiraz etti. Uzun süre tartışmalar yaşandı.Chp grubundan fahri örengül ve Fikret gökmen İzmit belediyesi hakkında ağır eleştirilerde bulundu. Fikret gökmen, belediyenin giderlerini eleştirirken Fahri Örengül ise İzmit’e hiçbir şey yapılmadığını ifade etti.Eleştiriler sonrasında söz alan İzmit belediye başkanı İbrahim Bulut, çalışmaları anlattı faaliyet raporunu savundu.Daha sonra kürsüye çıkan İzmit belediye başkanı nevzat Doğan, Chplilerin eleştirilerine cevap verdi. Doğan, 4 yıl geçirdik bu süre zarfında İzmit’in silueti değişti ve İzmitli kazandı dedi.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız