FREKANS YENI
CAGIN GOZ YENI
OZEL KONAKKK
KOCAELI TIP YENI
BEKTAR INSAAT

KOCAELİ Hava Durumu

gök gürültülü hafif yağmurlu23° C / 23° C

gök gürültülü hafif yağmurlu

UST GRUP
VIPSAS
ekomini
ARIGUN MOBILYA
ESSENTE

Eğitim

Diş Hekimliği Fakültesi'ne Ek Bina

Dekan Prof. Dr. Ali İhya Karaman ve Dekan Yardımcısı Doç. Dr. Haluk Emre Özel’den son durum ile ilgili bilgiler alan Hülagü, ön proje üzerinden değerlendirmelerde bulundu.

29 Mayıs 2016 Saat: 09:43
Diş Hekimliği Fakültesi'ne Ek Bina
Diş Hekimliği Fakültesi'ne Ek Bina

Kocaeli Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'nin yanına yapılması planlanan ek bina ile ilgili olarak son gelişmeleri görüşmek üzere Rektör Prof. Dr. Sadettin Hülagü ile Genel Sekreter Yrd. Doç. Dr. Fatih Akbulut, fakülteyi ziyaret etti

Dekan Prof. Dr. Ali İhya Karaman ve Dekan Yardımcısı Doç. Dr. Haluk Emre Özel’den son durum ile ilgili bilgiler alan Hülagü, ön proje üzerinden değerlendirmelerde bulundu. Büyükşehir Belediyesi'nin destekleriyle yapımına kısa süre sonra başlanması planlanan Diş Hekimliği Fakültesi ek binası, 17 bin metre karelik bir alanda yer alacak.


FERAH ALAN
Mevcut binanın klinik hizmet vermesi, yapılacak ek binanın ise eğitime yönelik olması planlanıyor. Yapılacak ek bina da derslikler, konferans salonu, idari yönetim, laboratuvarlar olacak ve ana bina ile yerin altından tünel ile bağlantılı olacak. Öğrencilerin daha iyi ve ferah eğitim almasına olanak sağlayacak ek binanın ön projesinde mutabakat sağlanması ile birlikte nihai projeye geçilecek ve inşaat çalışmalarına başlanacak.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız