FREKANS YENI
CAGIN GOZ YENI
OZEL KONAKKK
KOCAELI TIP YENI
BEKTAR INSAAT

KOCAELİ Hava Durumu

az bulutlu17.53° C / 18° C

az bulutlu

UST GRUP
VIPSAS
ekomini
ARIGUN MOBILYA
ESSENTE

Güncel

DİŞ ÇÜRÜĞÜNE KARŞI ÇÖZÜM ANLATILDI

Kocaeli Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreterliği, İl Halk Sağlığı Müdürlüğü ile İl Milli Eğitim Müdürlüğünün başlattığı “sağlıklı nesiller için sağlıklı dişler neşeli gülüşler” kampanyası Leyla Atak

25 Mayıs 2013 Saat: 11:06
DİŞ ÇÜRÜĞÜNE KARŞI ÇÖZÜM ANLATILDI
DİŞ ÇÜRÜĞÜNE KARŞI ÇÖZÜM ANLATILDI

Kocaeli Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreterliği, İl Halk Sağlığı Müdürlüğü ile İl Milli Eğitim Müdürlüğü`nün başlattığı “sağlıklı nesiller için sağlıklı dişler neşeli gülüşler” kampanyası Leyla Atakan İlkokulu`nda yapılan tanıtım programıyla başladı.

[KGVID]http://kocaelitv.com.tr/wp-content/uploads/2013/05/saglıklı-yb.webm[/KGVID]
Kocaeli Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreterliği, İl Halk Sağlığı Müdürlüğü ile İl Milli Eğitim Müdürlüğü`nün başlattığı “sağlıklı nesiller için sağlıklı dişler neşeli gülüşler” kampanyası Leyla Atakan İlkokulu`nda yapılan tanıtım programıyla başladı. Projenin tanıtımına Vali Ercan Topaca, İl Milli Eğitim Müdürü Nevzat İspirli, Kocaeli Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Hasan Aydınlık, Kocaeli Devlet Hastanesi Başhekimi Hasan Dinelek, İzmit Milli Eğitim Müdürü Sezgin Çuhadar ile okul yetkilileri öğretmenler ve öğrenciler katıldı. Kocaeli Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreteri Hasan Aydınlık, Çocukların ağız ve diş sağlığını korumayı amaçlayan proje hakkında bilgi verdi. Kocaeli Valisi Ercan Topaca da, Leyla Atakan İlkokulu`nun miniklerine öğütlerde bulundu.Çocukların mutlu bir yaşantıya ve güzel gülüşlere sahip olması için mutlaka dişlerini fırçalaması gerektiğini ifade etti.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız