CAGIN GOZ
KOCAELI TIP YENI
ozel kocaeli
KOCAELI TV FREKANS
orvela

KOCAELİ Hava Durumu

sisli17° C / 17° C

sisli

LEZZET KEBAP DİYARI
CAGIN GOZ 222
ekomini
ARIGUN MOBILYA
ESSENTE

Güncel

DİLAN'IN GÖZYAŞLARI BİLE VAGEÇİREMEDİ...

Gebzede, servis taşımacılığı yapan araçlara verilen P plakası olmadan minibüsüyle taşımacılık yaptığı gerekçesiyle aracı 60 gün süreyle trafikten menedilen İsmet Gezerin protestosu devam ediyor. Üç gü

23 Mart 2013 Saat: 22:24
DİLAN'IN GÖZYAŞLARI BİLE VAGEÇİREMEDİ...
DİLAN'IN GÖZYAŞLARI BİLE VAGEÇİREMEDİ...

Gebze'de, servis taşımacılığı yapan araçlara verilen "P" plakası olmadan minibüsüyle taşımacılık yaptığı gerekçesiyle aracı 60 gün süreyle trafikten menedilen İsmet Gezer'in protestosu devam ediyor. Üç gündür minibüsün içinde yaşayan İsmet Gezer'i, 9 yaşındaki kızı Dilan, "Baba ne olur eve dön" diyerek vazgeçirmek istedi. Kararından vaz geçmeyen İsmet Gezer, kızı ağlayınca kendisi de gözyaşlarına boğuldu.
Kocaeli'nde Büyükşehir Belediyesi'nin daha önce servis taşımacılığı yapanlara verdiği ve daha sonra dondurduğu P plakası, şu anda piyasada ortalama 30 bin liradan el değiştiriyor. Bu plakayı alamayanlar ise servis taşımacılığı yapamıyor. Yapan araçlara ise para cezası uygulanıp 60 gün süreyle trafikten menediliyor.
Son olarak geçen çarşamba gecesi, 41 D 7244 plakalı minibüsüyle servisçilik yaptığı tespit edilen İsmet Gezer'i polisler durdurdu. Aracı 60 gün trafikten men edilen ve otoparka çekilen İsmet Gezer o günden beri minibüste yaşıyor. Yakınlarının ve polisin ikna edemediği İsmet Gezer'in yanına bu kez kızı Dilan Gezer geldi.
Çevresinde diğer minibüsçüler ile polisler bulunan minibüs içinde babasını gören küçük Dilan ağlamaya başladı. "Ne olur eve dön" diye ağlayan Dilan'ı minibüse almak isteyen İsmet Gezer'e, diğer minibüsçüler ile polisler izin vermedi. Küçük Dilan olay yerinden ağlayarak ayrılırken protestosu minibüsçü İsmet Gezer de gözyaşlarına boğuldu. İsmet Gezer, bu sorun çözülene kadar protestosunu sürdürmekte kararlı olduğunu söyledi.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız