CAGIN GOZ
KOCAELI TIP YENI
ozel kocaeli
KOCAELI TV FREKANS
orvela

KOCAELİ Hava Durumu

az bulutlu19.82° C / 19.82° C

az bulutlu

LEZZET KEBAP DİYARI
VIPSAS
ekomini
ARIGUN MOBILYA
ESSENTE

Güncel

Derince EAH' da Hasta Yakınları ile Toplantılar Devam Ediyor

    Sağlık Bilimleri Üniversitesi Kocaeli Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde Hastane Yönetici/Başhekimi Doç. Dr. Mustafa Güneş’ in göreve başladığı tarihten itibaren düzenli olarak her hafta yapılmasını olağan hale g

13 Ocak 2017 Saat: 14:45
Derince EAH da Hasta Yakınları ile Toplantılar Devam Ediyor
Derince EAH' da Hasta Yakınları ile Toplantılar Devam Ediyor

    Sağlık Bilimleri Üniversitesi Kocaeli Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde Hastane Yönetici/Başhekimi Doç. Dr. Mustafa Güneş’ in göreve başladığı tarihten itibaren düzenli olarak her hafta yapılmasını olağan hale getirdiği “Yatan Hasta Yakınları Öneri Görüş Toplantısı” gerçekleştirilmeye devam ediyor.

    Bu hafta Dahiliye servisi ile 26. sı gerçekleştirilen toplantıya hastane 3. Kat dahiliye servisinde yatarak tedavi alan hastaların  refakatçileri, Hastane Yönetici/Başhekimi Doç. Dr. Mustafa Güneş ve Hastane İdarecileri katılım sağladı.

    Toplantıda hasta yakınları, servislerdeki hizmet kalitesi, memnuniyet, yaşanan aksaklıklar ve öneriler hakkında hastane yönetimi ile fikir alışverişinde bulundu.

Hastane Yönetici/Başhekimi Doç. Dr. Mustafa Güneş, “Hastanemiz servislerinde yatarak tedavi olan hastalarımızın yakınlarından, gördükleri olumlu ve olumsuz  konuları çekinmeden bizlere iletmelerini istiyoruz. Hasta yakınlarımızın önerilerini önemsiyoruz. Böylelikle gerekli iyileştirmeleri yaparak, hastalarımıza daha iyi sağlık hizmeti sunacağız” diye konuştu.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız