CAGIN GOZ
KOCAELI TIP YENI
ozel kocaeli
KOCAELI TV FREKANS
orvela

KOCAELİ Hava Durumu

kısa süreli hafif yoğunluklu yağmur7° C / 7° C

kısa süreli hafif yoğunluklu yağmur

LEZZET KEBAP DİYARI
darica
ekomini
ARIGUN MOBILYA
ESSENTE

Güncel

DARICA YENİ PROJELERE HAZIR

Darıca Belediyesi Nisan ayı olağan meclis toplantısı yapıldı. Darıca Belediyesi Meclis Salonu’nda yapılan toplantı, açılış ve yoklamanın ardından saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile devam etti.Mart ayı

3 Nisan 2013 Saat: 13:43
DARICA YENİ PROJELERE HAZIR
DARICA YENİ PROJELERE HAZIR

Darıca Belediyesi Nisan ayı olağan meclis toplantısı yapıldı. Darıca Belediyesi Meclis Salonu’nda yapılan toplantı, açılış ve yoklamanın ardından saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile devam etti.Mart ayına ait tutanak özetlerinin okunup görüşülmesinin ardından gündem maddelerine geçildi.

2012 yılı Faaliyet Raporları’nın görüşüldüğü meclis toplantısına Başkan Karabacak’ın “halkımıza sürprizlerimiz var, Darıca yeni projelere hazır.Buradan ilk projemiz olan ve şehir estetiğini artıracak olan Saat Kuleleri Projesini sizlerle paylaşmak istiyorum. İlk etapta iki mahallemizde yapacağımız saat kulelerini ilerleyen dönemlerde diğer mahallelerimize de yaparak şehrimizin her noktasına ayrı bir güzellik katacağız.” diyerek yeni projelerle ilgili bilgi verdi.

DURMAK YOK HİZMETE DEVAM
Başkan Karabacak faaliyet raporlarının görüşülmesinin ardından raporla ilgili soruları yanıtlarken, “resmin tamamına bakmak gerek.Göreve geldiğimiz günden bu güne kadar ilçemizin her bir köşesi değer kazanmıştır.Yaptığımız projeler vatandaşımızın evinin, arsasının değerini önemli ölçüde artırmıştır.İlçemizdeki yaşam standartları kat be kar artmıştır.Artık Darıca denince sosyal ve kültürel etkinliklerin adresi olarak biliniyor,sportif etkinliklerle anılıyor ilçemiz,sahilimiz ve Sancaktepemiz artık marka oldu.Bu bağlamda yaptığımız çalışmalarda Darca meclisimizin katkıları büyüktür.Sizlere de katkı,destek , görüş ve önerilerinizden dolayı teşekkür ediyorum.” diyerek önümüzdeki günlerde daha farklı projelerle Darıca halkının hizmetinde olacaklarını söyledi.Meclis toplantısında yeni dönem encümen ve komisyon üye seçimleri de yapılırken Mayıs ayı meclis toplantısının 02 Mayıs 2013 Perşembe günü saat 16:00’da yapılması kararlaştırıldı.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız