CAGIN GOZ
KOCAELI TIP YENI
ozel kocaeli
KOCAELI TV FREKANS
orvela

KOCAELİ Hava Durumu

parçalı bulutlu20.33° C / 22° C

parçalı bulutlu

LEZZET KEBAP DİYARI
CAGIN GOZ 222
ekomini
ARIGUN MOBILYA
ESSENTE

Güncel

DANIŞMA MECLİSİNDE PARTİLİLERE UYARI!BAKAN DA UYARDI BAŞKAN DA!

Ak Parti İzmit İlçe Teşkilatı’nın 10.Danışma Meclisi Toplantısı Sabancı Kültür Merkezi’nde gerçekleştirildi.Ak Parti’nin bu toplantısına eski ve yeni 3 bakan katıldı. Ak Parti İzmit İçe Teşkilatı’nın

9 Şubat 2013 Saat: 12:02
DANIŞMA MECLİSİNDE PARTİLİLERE UYARI!BAKAN DA UYARDI BAŞKAN DA!
DANIŞMA MECLİSİNDE PARTİLİLERE UYARI!BAKAN DA UYARDI BAŞKAN DA!

Ak Parti İzmit İlçe Teşkilatı’nın 10.Danışma Meclisi Toplantısı Sabancı Kültür Merkezi’nde gerçekleştirildi.Ak Parti’nin bu toplantısına eski ve yeni 3 bakan katıldı.

Ak Parti İzmit İçe Teşkilatı’nın 10.Danışma Meclisi Toplantısı gerçekleştirildi.Sabancı Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen toplantıya başta Ak Parti İl Başkanı Mahmut Civelek olmak üzere Çevre ve Şehircililk Bakanı Erdoğan Bayraktar,Eski Çevre ve Orman Bakanı Osman Pepe,Eski Milli Savunma Bakanı Vecdi Gönül,Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu,İzmit İlçe Başkanı Ali Korkmaz,İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan,Milletvekilleri,ilçe belediye başkanları ve çok sayıda partili katıldı.

Toplantının açılış konuşmasını yapan Ak Parti İzmit İlçe Başkanı Ali Korkmaz İzmit’te parti olarak seçimlere titiz bir şekilde hazırlandıklarını bu seçimlerde İzmit’te Ak Parti birinci parti olacak dedi.

İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan ise toplantıda yaptığı konuşmada bundan söyle İzmit’te sosyal demokratlar iktidar olamayacak dedi.Doğan’ın ardından söz alan Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu yaptığı konuşmada partililere ‘’rehavete kapılmayın daha çok çalışın,icraatlarımızı halka iyi bir şekilde anlatın.’’dedi. Bazı medya organlarına da göndermelerde bulunan Karaosmanoğlu partililere seslenerek kimin ne yazdığına takılmayın daha çok çalışın önünüze bakın dedi.

Milletvekili Fikri Işık da Milletvekileri adına kısa bir konuşma yaptı.Işık, teşkilat çalışmalarının partinin başarısında önemli paya sahip olduğunu dile getirdi.Işık ayrıca 4+4+4 eğitim sisteminin ülkenin geleceğinin şekillenmesinde önemli unsur olacağını sözlerine ekledi.Işık’ın ardından Eski Çevre ve Orman Bakanı Osman Pepe ve Eski Milli Savunma Bakanı Vecdi Gönül kısa birer konuşma yaparak teşkilatın ve Ak Parti’nin başarısında Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın varlığının önemli rolü olduğunu dile getirdiler.

Toplantının son konuşmacısı ise Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar oldu.Bayraktar, Ak Parti Kocaeli Teşkilatlarının başarısına vurgu yaparken onları uyarmayı da ihmal etmedi ve ‘’sakın gururlanmayın ,kibirlenmeyin ,mütevazi olun halkın daha çok yanında olun’’dedi.Toplantı sonunda Ak Partiye üye olanlara parti rozetleri takıldı.Ayrıca toplantıya eski demokrat partili yaşar keskin,Ercüment şahin ve zafer arda da katıldı.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız