CAGIN GOZ
KOCAELI TIP YENI
ozel kocaeli
KOCAELI TV FREKANS
orvela

KOCAELİ Hava Durumu

parçalı bulutlu8.07° C / 9° C

parçalı bulutlu

LEZZET KEBAP DİYARI
CAGIN GOZ 222
ekomini
ARIGUN MOBILYA
ESSENTE

Güncel

ÇOCUKLARIN ATATÜRK SEVGİSİ...

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Festivalinin tanıtımı için Büyükşehir Belediyesinin davetlisi olarak geldiği İzmitte okulları dolaşırken çocukların büyük ilgisiyle karşılaşan ve Atatürke be

15 Nisan 2013 Saat: 15:10
ÇOCUKLARIN ATATÜRK SEVGİSİ...
ÇOCUKLARIN ATATÜRK SEVGİSİ...

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Festivali'nin tanıtımı için Büyükşehir Belediyesi'nin davetlisi olarak geldiği İzmit'te okulları dolaşırken çocukların büyük ilgisiyle karşılaşan ve Atatürk'e benzerliği ile tanınan sinema sanatçısı Göksel Kaya aynı amaçla yine okulları ziyaret etmeye başladı. Çocukların ilk gördüklerinde çok şaşırdıkları ardından çevresini sarıp sarıldığı Göksel Kaya, yurdun dört yanında kendisine aynı sevgi gösterilerinde bulunulduğunu, istisna da olsa bazı kişilerin küfre varan hakaretleri kulağına gelse de aldırış etmediğini belirterek, "Bu onların ayıbıdır onların şerefidir" dedi.

Atatürk’e benzerliği ile tanınan Göksel Kaya Büyükşehir Belediyesi'nin davetlisi olarak bu yıl da 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri için Kocaeli'ye geldi. Kaya, belediye görevlileri ile birlikte okulları dolaşmaya Karamürsel’in Gazanfer Bilge İlkokulu'ndan başladı. Burada önce 6'ncı sınıfa giren Göksel Kaya'yı gören öğrenciler şoke olurken önce hiçbiri konuşamadı. Kaya'nın kendisini tanıtması üzerine çevresini saran küçük öğrenciler ona sarılırken bazıları elleriyle yüzlerini tutarak şaşkın ifadelerle onu izledi. Kendisine olumsuz tepki verenler olup olmadığı sorulan Kaya, olumsuz hatta küfür gibi tepkilerle karşılaştığını fakat aldırış etmediğini ifade etti.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız