FREKANS YENI
CAGIN GOZ YENI
OZEL KONAKKK
KOCAELI TIP YENI
BEKTAR INSAAT

KOCAELİ Hava Durumu

parçalı bulutlu17.47° C / 18° C

parçalı bulutlu

UST GRUP
VIPSAS
ekomini
ARIGUN MOBILYA
ESSENTE

Güncel

Çocuk Hastanesinde Aileler Tepkili

Kocaelinin İzmit ilçesinde bulunan çocuk hastanesindeki yoğunluk aileleri çileden çıkardı.Kocaelinin İzmit ilçesinde bulunan Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesine gelen aileler hastanede yaşan

5 Ocak 2014 Saat: 00:01
Çocuk Hastanesinde Aileler Tepkili
Çocuk Hastanesinde Aileler Tepkili

Kocaeli'nin İzmit ilçesinde bulunan çocuk hastanesindeki yoğunluk aileleri çileden çıkardı.Kocaeli'nin İzmit ilçesinde bulunan Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi'ne gelen aileler hastanede yaşanan yoğunluk sebebiyle isyan etti.

Personel yetersizliği iddiasında bulunan aileler,metrelerce uzayan kayıt kuyruğunda saatlerce beklemelerine tepki gösterdi.Kucağında çocuklarıyla hastaneye gelen ilelerin bazıları çocuklarıyla oynayarak bazıları ise gezdirerek vakit geçirmeye çalıştı.

Saatlerce beklediklerinden dolayı isyan eden aileler, "Saatlerce bekledik.Hastane çok yoğun.Personel yetersiz.Bize bilgi vermiyorlar.Saatler önce geldik.Önümüzde hala neredeyse 50 kişi var.Tek bir tane görevli personel var burada.Bize yeni bir sisteme geçtiklerini, bu yüzden de sistemin çok ağır işlediğini söylediler.

Halk buna tepki gösterince, buradaki görevliler harekete geçti.Vatandaşların tepkisi rahatlattı" diyerek tepkilerini gösterdiler.

Hastane yetkilileri ise durumla ilgili, "Yeni bir sisteme geçtikelerini bu aşamada sistemin yavaş olduğunu, kış aylarında artan hastalıkların da olması yoğunluğu arttırdı.Personellerimiz özveriyle çalışıyor.Yoğunluk giderek azalıyor" açıklamalarında bulundu.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız