FREKANS YENI
CAGIN GOZ YENI
OZEL KONAKKK
KOCAELI TIP YENI
BEKTAR INSAAT

KOCAELİ Hava Durumu

parçalı bulutlu19.46° C / 20° C

parçalı bulutlu

UST GRUP
VIPSAS
ekomini
ARIGUN MOBILYA
ESSENTE

Güncel

ÇOBANLIKTAN KAYMAKAMLIĞA !

Bölgenin kalkınmışlık düzeyini üst seviyelere çıkarmak için kurulan Doğu Marmara Kalkınma Ajansı’nın (MARKA) başına Şanlıurfa’nın Suruç İlçesi Kaymakamı Dr. Fatih Akbulut getirildi. Kente yabancı o

16 Ocak 2013 Saat: 18:01
ÇOBANLIKTAN KAYMAKAMLIĞA !
ÇOBANLIKTAN KAYMAKAMLIĞA !

Bölgenin kalkınmışlık düzeyini üst seviyelere çıkarmak için kurulan Doğu Marmara Kalkınma Ajansı’nın (MARKA) başına Şanlıurfa’nın Suruç İlçesi Kaymakamı Dr. Fatih Akbulut getirildi. Kente yabancı olmayan Akbulut 2006-2007 yılları arasında Kocaeli Büyükşehir Belediyesi`nde Destek Hizmetleri Daire Başkanı olarak görev yapmıştı. Kapanan Kuruçeşme Belediyesi’nin başkanlığını yapan Ali Kahraman’ın da damadı olan Genel Sekreter Akbulut’ un, Kalkınma Ajansı’nda sözleşmeli olarak göreve başladığı öğrenildi. Akbulut Mülki İdare Amiri sıfatını hala koruyor. Yani buradaki görevi sona erdiğinde görevine kaymakam olarak devam edebilecek.

Akbulut’un en dikkat çekici özelliği ise çocukluk ve gençlik yıllarında çobanlık yapmış olması. Dost sohbetlerinde gençlik yılarını anlatırken çobanlık yaptığı dönemlere değinmeden geçmeyen Akbulut, şimdi ise ülkenin en güvenilir bürokratları arasında yer alıyor.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız