CAGIN GOZ
KOCAELI TIP YENI
ozel kocaeli
KOCAELI TV FREKANS
orvela

KOCAELİ Hava Durumu

parçalı bulutlu20.36° C / 22° C

parçalı bulutlu

LEZZET KEBAP DİYARI
CAGIN GOZ 222
ekomini
ARIGUN MOBILYA
ESSENTE

Güncel

CİVELEK SENDİKALARI NEDEN GEZİYOR?

Cuma günü Kocaeli’ye gelecek olan Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan’ın gelişi öncesinde hazırlıklarına devam eden Ak Parti İl Başkanı Mahmut Civelek, sendika turlarına devam ediyor. Civelek, bugün önce t

2 Ocak 2013 Saat: 17:56
CİVELEK SENDİKALARI NEDEN GEZİYOR?
CİVELEK SENDİKALARI NEDEN GEZİYOR?

Cuma günü Kocaeli’ye gelecek olan Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan’ın gelişi öncesinde hazırlıklarına devam eden Ak Parti İl Başkanı Mahmut Civelek, sendika turlarına devam ediyor.

Civelek, bugün önce türk işe gitti ardından diğer işçi sendikalarına…Civelek, o ziyaretlerini sürdürürken MHP İl Başkanı Aydın Ünlü ile de karşılaştı ve kendisini kahvaltı yapmaya davet etti. İşte Civelek’in ziyaret turundan öne çıkan başlıklar.Cuma günü Kocaeli’ye gelecek olan Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan’ın gelişi öncesinde hazırlıklarına devam eden Ak Parti İl Başkanı Mahmut Civelek, sendika turlarına devam ediyor.Civelek bu ziyaretler kapsamında önce Türk İş bölge temsilciliğini ardından Türk iş’e bağlı selüloz iş sendikasını ziyaret etti.

Oldukça samimi bir atmosferde gerçekleşen ziyarette Türk-İş Bölge Temsilcisi Adnan Uyar ve Selüloz-İş Sendikası Kocaeli Şube Başkanı Bekir Tanrıkulu hükümeti adeta öve öve bitiremedi.Gazetecilerin, hükümetin asgari ücret düzenlemesini yeterli buluyor musunuz sorusuna iki başkan da ‘’hükümetimiz planlamasını yapıp öyle düzenleme yapmıştır’’ diyerek hükümete destek verdi.

İki sendika başkanının da bu açıklamaları İl Başkanı Mahmut Civelek’i oldukça memnun etti. Bu ziyaretin ardından Civelek, beraberindekilerle birlikte teksif iş sendikasına geçti .sendikanın Mhp İl başkanlığıyla aynı binada bulunmasından dolayı Civelek, burada MHP İl Başkanı Aydın Ünlü ile karşılaştı ve kendisiyle samimi pozlar vererek birlikte kahvaltı yapalım teklifinde bulundu. Ünlü de bu teklife olumlu yanıt verdi.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız