FREKANS YENI
CAGIN GOZ YENI
OZEL KONAKKK
KOCAELI TIP YENI
BEKTAR INSAAT

KOCAELİ Hava Durumu

parçalı bulutlu21.46° C / 22° C

parçalı bulutlu

UST GRUP
VIPSAS
ekomini
ARIGUN MOBILYA
ESSENTE

Güncel

CHP'DEN ŞEKERPINAR'A BÜRO

CHP Şekerpınara Büro Açtı 2014 yerel seçim çalışmalarına erken başlayan CHP seçim startını Çayırovada başlattı. Çayırova Şekerpınar Mahallesinde seçim bürosu açan CHP, adeta gövde gösterisi yaptı. Açı

8 Ocak 2013 Saat: 22:49
CHP'DEN ŞEKERPINAR'A BÜRO
CHP'DEN ŞEKERPINAR'A BÜRO

CHP Şekerpınar'a Büro Açtı

2014 yerel seçim çalışmalarına erken başlayan CHP seçim startını Çayırova`da başlattı. Çayırova Şekerpınar Mahallesi`nde seçim bürosu açan CHP, adeta gövde gösterisi yaptı.

Açılış törenine Kocaeli Milletvekilleri Hurşit Güneş, Mehmet Hilal Kaplan, il başkanı Yalçın Kuşkan, Çayırova ilçe başkanı Rasim Meriç, Gebze ilçe başkanı Sedat Tatar, diğer ilçe başkanları ve çok sayıda partili katıldı. Seçim bürosunun açılış konuşmasını yapan Çayırova ilçe başkanı Rasim Meriç, 2013 yılını çalışma ve başarı yılı ilan ettiklerini söyledi.

ELİNİ SIKACAĞIZ

Açılışa katılan Kocaeli Milletvekili Hurşit Güneş de yaptığı konuşmada yerel seçimlere ciddi, tutarlı bir şekilde hazırlanacaklarını, bu hazırlıkların alt yapısının da atıldığını söyledi. Şekerpınar`da her eve gireceklerini, her vatandaşın elini sıkacaklarını söyleyen Güneş, binalara, apartmanlara, evlere kadar girerek emek harcayacaklarını kaydetti. Yerelde ve geneldeki siyasi konjonktürleri de yakından takip edeceklerini belirten Güneş, “Bizim Genel hedefimiz barıştır. Gönlümüz refah ve huzurdan yanadır. “ dedi.

GERİ ALACAĞIZ

Çalışma programlarını hazırladıklarını belirten ilçe başkanı Meriç, “Hedefimiz Çayırova`nın tüm mahallelerinde seçim bürosu ve irtibat bürosu açarak siyasi çalışmalarımızı tabana yaymaktır. Çok çalışacağız, doğru çalışacağız ve CHP`yi 2014 yılındaki yerel seçimlerde iktidar yapacağız. Bugün içinde bulunduğu kör talihten Çayırova`yı kurtaracağız. Bölgemizin buna ihtiyacı vardır” dedi.

GÖZÜMÜZ ŞEKERPINAR`DA

Milletvekili Mehmet Hilal Kaplan ise, 15 bin seçmeni bulunan Şekerpınar Mahallesi`nde doğru ve isabetli bir çalışma yaparak seçmen kitlesinin yüzde 70`ine sahip olmak istediklerini söyledi. Kaplan, “Gözümüz, kulağımız Şekerpınar Mahallesi`nin üzerinde olacaktır. Bu kadar büyük seçmen potansiyelinin bulunduğu Şekerpınar`da partimizin büyük bir başarıya imza atacağına inanıyorum. Şekerpınar`a özel bir önem veriyoruz. Bölgede yaşanan SEDAŞ sorununu geçtiğimiz aylarda mecliste gündeme taşıdık. Bölgede sağlıkla ilgili sorunlar da yaşanıyor. Bu sorunların çözümü için Sağlık Bakanı ve müsteşarla görüşme yaptık. Şekerpınar`ın her sorununu çözüyoruz, çözeceğiz” dedi.

Siyasi konuşmalardan sonra partiye katılan yeni üyelerin rozetleri takıldı ve seçim bürosunun açılış kurdelesi kesildi.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız