FREKANS YENI
CAGIN GOZ YENI
OZEL KONAKKK
KOCAELI TIP YENI
BEKTAR INSAAT

KOCAELİ Hava Durumu

parçalı bulutlu24° C / 24° C

parçalı bulutlu

UST GRUP
VIPSAS
ekomini
ARIGUN MOBILYA
ESSENTE

Güncel

CHP'de karar toplantısı

CHP İl Başkanı Cihat Altunyuva, 12 ilçe başkanını da il binasında toplayarak, partinin seçim stratejisine son şekilleri verildi.

20 Nisan 2015 Saat: 17:40
CHP'de karar toplantısı
CHP'de karar toplantısı

CHP İl Başkanı Cihat Altunyuva, 12 ilçe başkanını da il binasında toplayarak, partinin seçim stratejisine son şekilleri verildi

CHP İl Başkanı Cihat Altunyuva, dün il binasında düzenlediği toplantı ile 12 ilçe başkanını buluşturdu. Toplantıya il yöneticisi Ali Akagündüz de katıldı. Toplantının öncesinde ya da herhangi bir açıklama yapılmazken, toplantının ana gündem maddesinin CHP'nin Kocaeli'deki seçim stratejisi olduğu biliniyor. Geçtiğimiz cumartesi günü seçim stratejisine yönelik bir toplantı yapılmış fakat bazı il yöneticilerinin toplantıda alınan kararlara itiraz etmesi sebebiyle net bir sonuca ulaşılamamıştı.


SON TOPLANTI
CHP İl Başkanı Cihat Altunyuva'nın başkanlığında toplanan ilçe başkanları, toplantıda kendi bölgelerinde seçimlere yönelik izlenilebilecek stratejilerle ilgili fikir alışverişinde bulundu. Geçtiğimiz cumartesi günü de yine bir strateji toplantısı yapılmış fakat 6 saatlik toplantı sonucunda ortaya net bir karar çıkarılamamıştı. Bu toplantıdan ise net bir karar çıkması bekleniyor.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız