CAGIN GOZ
KOCAELI TIP YENI
ozel kocaeli
KOCAELI TV FREKANS
orvela

KOCAELİ Hava Durumu

parçalı bulutlu18.06° C / 19° C

parçalı bulutlu

LEZZET KEBAP DİYARI
darica
ekomini
ARIGUN MOBILYA
ESSENTE

Güncel

CHP ÖZLEDİĞİ TABLOYA KAVUŞTU

Cumhuriyet Halk Partisi İl Danışma Kurulu Toplantısı’yla ilgili değerlendirmede bulunan İl Başkanı Yalçın Kuşkan, CHP de ben kavramının son bulup örgüt yapısının öne çıktığını ve CHP’nin özlediği tabl

11 Mart 2013 Saat: 13:21
CHP ÖZLEDİĞİ TABLOYA KAVUŞTU
CHP ÖZLEDİĞİ TABLOYA KAVUŞTU

Cumhuriyet Halk Partisi İl Danışma Kurulu Toplantısı’yla ilgili değerlendirmede bulunan İl Başkanı Yalçın Kuşkan, CHP de ben kavramının son bulup örgüt yapısının öne çıktığını ve CHP’nin özlediği tabloya kavuştuğunu söyledi.

CHP İl Başkanı Yalçın Kuşkan önce ki gün gerçekleştirilen İl Danışma Kurulu Toplantısı’yla ilgili değerlendirmelerde bulundu. Kuşkan, “Katılımın yoğun olduğu coşkulu bir toplantıydı. Ben şahsen çok olumlu gördüm. İnsanlarının ilgisinin çok olduğunu gördük” dedi.
TEK ŞART LİYAKAT
Aday adaylarıyla ilgili değerlendirme yapan Kuşkan tek şartının bu işi liyakatle yapacak bir CHP’li olması gerektiğini yineledi. Eski yeni, kadın erkek, genç yaşlı kim aday olmak isterse olabilir diyen Kuşkan, “Bizim bir hedefimiz var. Tüm toplantılarda ifade ediyorum. Adayımız seçildikten sonra partiyi mahcup etmeden seçildiği ilçeyi temsil etsin yeter” diye konuştu.

ÖNEMLİ OLAN CHP BAŞARISI
Eski yeni partiye emek vermiş tüm insanlara eşit uzaklıkta olduğunu ifade eden Kuşkan, “Önemli olan seçilen kişilerin bu işi yapacak mahiyette arkadaşlar olmasıdır.Benim kişilerle işim yok. Kimin aday olup olmayacağı beni ilgilendirmez. Önemli olan CHP’nin başarısıdır” şeklinde konuştu.

BÜYÜKŞEHİR'BEŞ ADAY VAR
Kuşkan, “ Örgüt yapısı öne çıkıyor özlediğimiz tablo bu. Aday kim olursa olsun CHP’nin projeleri bellidir. Partilerin memnuniyetini gördüm” açıklamasında bulundu. Büyükşehir Belediyesi içinde 5 tane aday adayı olduğunu söyleyen Kuşkan aday olmak isteyenlerin kendisiyle görüştüğünü ancak isimlerinin saklı tutulmasını istediklerini söyledi.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız