FREKANS YENI
CAGIN GOZ YENI
OZEL KONAKKK
KOCAELI TIP YENI
BEKTAR INSAAT

KOCAELİ Hava Durumu

parçalı bulutlu20° C / 20° C

parçalı bulutlu

UST GRUP
VIPSAS
ekomini
ARIGUN MOBILYA
ESSENTE

Güncel

CHP-MHP kardeşliği

Yaklaşan Cumhurbaşkanlığı seçimleri öncesinde Genel Başkanlarının Ekmeleddin İhsanoğlu’nun adaylığı üzerinde anlaşmasının ardından, ilimizde de CHP ve MHP yöneticileri kol kola girdiler. BİRLİKTE ÇA

18 Haziran 2014 Saat: 16:39
CHP-MHP kardeşliği
CHP-MHP kardeşliği

Yaklaşan Cumhurbaşkanlığı seçimleri öncesinde Genel Başkanlarının Ekmeleddin İhsanoğlu’nun adaylığı üzerinde anlaşmasının ardından, ilimizde de CHP ve MHP yöneticileri kol kola girdiler.

BİRLİKTE ÇALIŞACAĞIZ

İl Başkanı Aydın Ünlü ve MHP İl yöneticileri, dün CHP il merkezine nezaket ziyareti yaptı.MHP heyetini CHP İl Başkanı Yalçın Kuşkan ve CHP’li yöneticiler karşıladı.Kuşkan ve Ünlü, 10 Ağustos’taki seçimler için ilimizde birlikte çalışacaklarını söylediler.

SANDIKLARA SAHİP ÇIKACAĞIZ

Kuşkan ve Ünlü, Ekmeleddin İhsanoğlu’nun sadece iki partinin değil, Türkiye’nin, demokrasi adına büyük uzlaşmanın adayı olduğunu belirttiler, “İlk iş olarak Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde sandık güvenliğinin sağlanmasına çalışacağız.Sandıkları AKP’lilerin tekeline bırakmayacağız” mesajı verdiler.CHP örgütü ile MHP teşkilatının 10 Ağustos’a kadar olan süreçte,.bazı seçim çalışmalarını birlikte gerçekleştirmeleri de gündemde.

HEDEFLERİ AYNI

MHP il teşkilatı, dün CHP il örgütünü ziyarete geldi.30 Mart yerel seçimleri sırasında da özellikle bazı ilçelerde iki parti arasında ittifaktan söz edilmiş, ancak fiilen bu gerçekleşmemişti.Bu kez Cumhurbaşkanlığı seçimleri öncesi, iki partinin bütün güçleri ile aynı aday için çalışmaları kesinleşti.

SIK GÖRÜŞECEKLER

CHP İl Başkanı Kuşkan ile MHP İl Başkanı Ünlü, Cumhurbaşkanlığı seçimleri sürecinde bundan böyle sık sık bir araya gelecekler.İki il başkanının ilk hedefi, birlikte sandık kurulları oluşturmak ve 10 Ağustos’ta sandıkları AKP’nin tekeline bırakmamak.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız