CAGIN GOZ
KOCAELI TIP YENI
ozel kocaeli
KOCAELI TV FREKANS
orvela

KOCAELİ Hava Durumu

kısa süreli hafif yoğunluklu yağmur10° C / 10° C

kısa süreli hafif yoğunluklu yağmur

LEZZET KEBAP DİYARI
darica
ekomini
ARIGUN MOBILYA
ESSENTE

Güncel

CHP’LİLER DERİNCE BELEDİYESİ’Nİ ELEŞTİRDİ

Cumhuriyet Halk Partisi il başkanı Yalçın Kuşkan, Derince Belediyesi hakkında bir basın toplantısı düzenledi. Basın açıklamasına Büyükşehir meclis üyesi Ali Haymanalı ve Derince ilçe başkanı Hakan Sav

9 Nisan 2013 Saat: 17:06
CHP’LİLER DERİNCE BELEDİYESİ’Nİ ELEŞTİRDİ
CHP’LİLER DERİNCE BELEDİYESİ’Nİ ELEŞTİRDİ

Cumhuriyet Halk Partisi il başkanı Yalçın Kuşkan, Derince Belediyesi hakkında bir basın toplantısı düzenledi. Basın açıklamasına Büyükşehir meclis üyesi Ali Haymanalı ve Derince ilçe başkanı Hakan Savaş da katıldı. CHP’liler, Derince Belediye başkanı Aziz Alemdar ile ilgili önemli iddialar ortaya attı.

Derince belediye başkanı Aziz Alemdar ve ekibi hakkında iddialar devam ediyor. Bu kez iddiaları ortaya atan isimler CHP il başkanı Yalçın Kuşkan, meclis üyesi Ali Haymanalı ve Derince ilçe başkanı Hakan Savaş.İl Binasında bir basın açıklaması düzenleyen CHP’liler, Derince belediyesi ve AK parti Derince ilçe örgütü hakkında ilginç bilgileri basınla paylaştı.Toplantıda ilk konuşan İl başkanı Yalçın Kuşkan, artık Derince belediye başkanı Aziz Alemdar hakkında siyasi açıklama yapmayı düşünmediklerini ifade etti.CHP Derince ilçe başkanı Hakan Savaş ise Derince’nin halen köy havasında olduğunu iddia etti, yatırım beklediklerini dile getirdi.Asıl açıklamayı ise Büyükşehir meclis üyesi Ali Haymanalı yaptı. Elinde belgelerle açıklama yapan Haymanalı, Derince’de yapıldığını iddia ettiği yolsuzluk ve usulsüzlükleri basınla paylaştı.Haymanalı ayrıca, Çenesuyu’nun artık batık bir şirket haline getirildiğini iddia etti.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız