CAGIN GOZ
KOCAELI TIP YENI
ozel kocaeli
KOCAELI TV FREKANS
orvela

KOCAELİ Hava Durumu

sisli15.15° C / 16° C

sisli

LEZZET KEBAP DİYARI
VIPSAS
ekomini
ARIGUN MOBILYA
ESSENTE

Güncel

CHP EMEKLİLERİ DİNLEDİ

CHP İl Örgütü ve İl Emek Komisyonu Halk Eğitim Merkezinde düzenlediği, “Emekli Çalıştayı” ile İzmitte bulunan emekli dernek ve sendikasını dinledi. CHP İl Örgütü ve İl Emek Komisyonu Halk Eğitim Merke

6 Nisan 2013 Saat: 17:28
CHP EMEKLİLERİ DİNLEDİ
CHP EMEKLİLERİ DİNLEDİ

CHP İl Örgütü ve İl Emek Komisyonu Halk Eğitim Merkezi`nde düzenlediği, “Emekli Çalıştayı” ile İzmit`te bulunan emekli dernek ve sendikasını dinledi.

CHP İl Örgütü ve İl Emek Komisyonu Halk Eğitim Merkezi`nde düzenlediği, “Emekli Çalıştayı” ile İzmit`te bulunan emekli dernek ve sendikasını dinledi. Programa İl Başkanı Yalçın Kuşkan’ın yanı sıra CHP Genel Başkan Yardımcısı Yakup Akkaya, Milletvekilleri Haydar Akar, Mehmet Hilal Kaplan, Hurşit Güneş ve çok sayıda partili ve emekli katıldı.

Programın açılış konuşmasını İl Emek Komisyonu Başkanı Ali Akagündüz yaptı.CHP`nin emeklilere yönelik yaklaşımlarını anlatan Genel Başkan Yardımcısı Yakup Akkaya, yüzü emeğe dönük bir parti olduklarından söz etti.Çalıştayda emekliler de kürsüye gelerek yaşadıkları sorunları ve siyasi partilerden taleplerini anlattılar.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız