FREKANS YENI
ORVELA
OZEL KONAKKK
KOCAELI TIP YENI
CAGIN GOZ 222

KOCAELİ Hava Durumu

kısa süreli hafif yoğunluklu yağmur19.47° C / 20° C

kısa süreli hafif yoğunluklu yağmur

UST GRUP
VIPSAS
ekomini
ARIGUN MOBILYA
ESSENTE

Güncel

CHP Derince Gençlerde Yeni Başkan Saygı

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP)Derince İlçe Gençlik Kolları Başkanlığı’na oyların çoğunluğunu alan Ziya Saygı seçildi

13 Aralık 2015 Saat: 15:27
CHP Derince Gençlerde Yeni Başkan Saygı
CHP Derince Gençlerde Yeni Başkan Saygı

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP)Derince İlçe Gençlik Kolları Başkanlığı’na oyların çoğunluğunu alan Ziya Saygı seçildi

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Derine İlçe Gençlik Kolları Başkanlığı’na delegelerin oylarının çoğunluğunu alan Ziya Saygı seçildi. Önceki Başkan Ersin Demirkır’ın geçtiğimiz ay gerçekleşen CHP İlçe Başkanlığı seçimlerinde Nihat Değer’in yönetimine girmesi üzerine ilçe gençlik kolları başkanlığına Ziya Saygı ve Aziz Yahşi aday olmuştu. Seçime sayılı günler kala Aziz Yahşi, Ziya Saygı lehine seçimden çekilinde seçime tek adayla girildi. Dün saat 13:00’da CHP Derince ilçe binasında gerçekleştirilen kongrede oyların çoğunluğunu  alan Ziya Saygı Cumhuriyet Halk Partisi Derince İlçe Gençlik Kolları Başkanı seçildi. Gerçekleşen kongreye;  CHP Derince İlçe Başkanı Nihat Değer, ilçe yönetimi ve üyeler katıldı.

 

FAAL OLARAK ÇALIŞACAĞIM

Başkan seçildikten sonra ilk konuşmasını gerçekleştiren Ziya Saygı, “Programda bir konuşma gerçekleştiren çiçeği burnunda başkan Ziya Saygı, “  Daha önce çeşitli kademe ve görevlerde partime hizmet etme fırsatı buldum.  Cumhuriyet Halk Partisi gençlerin siyaset sahnesinde daha çok başarılı olması için bize güzel fırsatlar sunuyor. Bende gençlik kolları başkanlığım süresince gençlerin daha faal olarak partide yer alması için elimden geleni yapacağım. Amacımız partimizi iktidara taşımaktır. Katılımınızdan ötürü herkese teşekküre ediyorum” şeklinde konuştu.

https://ssl.gstatic.com/ui/v1/icons/mail/images/cleardot.gif

Ziya Saygı Kimdir?

1989 Kastamonu doğumlu olan Ziya Saygı 24 yıldır Derince’de ikamet ediyor. Kocaeli Üniversitesi Makine Bölümü’nden mezun olan Saygı makine ressamlığı yapıyor. Üniversite yıllarından aktif bir CHP üyesi olan Saygı,  Kadem Seymen ve Ozan Aksu’nun il gençlik kolları başkanlığı yaptığı 2 dönem de de Örgütlerden Sorumlu İl Gençlik Kolları Başkan Yardımcılığı yaptı.

 

Ziya Saygı’nın yönetimi şu şekilde;

Asiller; Aydın Çakmak, Fahri Güdük, Gökçe Yanar, Tugay Öktan, Başak Bayrak, Cumhur Kabaloğlu, Umut Karahasan, Gülüstan Laçin, Serkan Çiçek, Şafak Akdeniz, Vural Bayer, İlknur Karagöz, Varol Yoloğlu ve Ferhat Akbal

İl Delegeleri; Can Özden, Sancar Ar, Barış Akın, Famile Camgöz, Cumhur Kabaloğlu, Soner Cındık, Taylan Katak, Selçuk Erben, Serkan Çiçek, Başak Bayrak, Seçkin Çelik, Volkan Kayar, Fahri Güdük, Vural Bayar, Gökçe Yanar, Damla Öktem, Altuğ Kaymak, Aziz Yahşi, R. Özcan Elden, Okşan Elihayırlı, Yaprak Boztepe, Tugay Öktan, Ferhat Akbal, Ali Demir, Aydın Çakmak, Gizem Tuna ve Ziya Saygı.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız