FREKANS YENI
CAGIN GOZ YENI
OZEL KONAKKK
KOCAELI TIP YENI
BEKTAR INSAAT

KOCAELİ Hava Durumu

kısa süreli hafif yoğunluklu yağmur19.43° C / 20° C

kısa süreli hafif yoğunluklu yağmur

UST GRUP
VIPSAS
ekomini
ARIGUN MOBILYA
ESSENTE

Güncel

CHP’DE DEVRİM GİBİ KARAR !

CHP mali sisteminde değişikliğe gidiyor. CHP oy oranını, üye sayısını daha çok artıran il örgütlerinin, genel merkezden daha fazla para desteği almasını öngören bir sisteme geçiyor.CHP Genel Başkan Ya

8 Ocak 2013 Saat: 18:10
CHP’DE DEVRİM GİBİ KARAR !
CHP’DE DEVRİM GİBİ KARAR !

CHP mali sisteminde değişikliğe gidiyor. CHP oy oranını, üye sayısını daha çok artıran il örgütlerinin, genel merkezden daha fazla para desteği almasını öngören bir sisteme geçiyor.CHP Genel Başkan Yardımcısı Umut Oran, mali sistemde köklü değişiklik öngören çalışmasını tamamlayarak Parti Meclisi’nden onay aldı.

Hazine yardımının yüzde 40’ının örgütlere ayrılmasıyla ilgili tüzük değişikliğinin ardından yapılan ve “CHP mali sisteminde devrim” olarak nitelenen yeni çalışmayla artık CHP il-ilçe başkanlıkları yıl içerisinde genel merkezden ne kadarlık bir yardım alacağını ve bunun 3’er aylık dönemler halinde ne zaman ödeneceğini önceden bilerek, çalışmalarını buna göre yürütecekler.

Partinin Kocaeli örgütleri süreci yakından takip ediyor.Mali sistemin ayrıntıları ise Ocak ayı içerisinde yapılması planlanan il başkanları toplantısıyla tüm örgüte duyurulacak.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız