FREKANS YENI
CAGIN GOZ YENI
OZEL KONAKKK
KOCAELI TIP YENI
BEKTAR INSAAT

KOCAELİ Hava Durumu

sisli20.12° C / 21° C

sisli

UST GRUP
VIPSAS
ekomini
ARIGUN MOBILYA
ESSENTE

Güncel

Ceyhan'dan Muhalefete: Yalancı pehlivanlar

AKP İl Başkanı Şemsettin Ceyhan parti binasında haftalık basın açıklaması gerçekleştirdi. Birçok partinin bir tane bile milletvekili çıkaramazken 3-5 vekilden bahsettiğini söyleyen Ceyhan ‘’ Yalancı pehlivanlarla uğraşacak vaktimiz

26 Ekim 2015 Saat: 15:34
Ceyhan'dan Muhalefete: Yalancı pehlivanlar
Ceyhan'dan Muhalefete: Yalancı pehlivanlar

AKP İl Başkanı Şemsettin Ceyhan parti binasında haftalık basın açıklaması gerçekleştirdi. Birçok partinin bir tane bile milletvekili çıkaramazken 3-5 vekilden bahsettiğini söyleyen Ceyhan ‘’ Yalancı pehlivanlarla uğraşacak vaktimiz yok’’ dedi

AKP İl binasında gerçekleşen haftalık basın toplantısı 20 dakikalık bir gecikmeyle başladı. İl Başkanı Şemsettin Ceyhan ülke gündemine dair birçok konuya değinirken, geçtiğimiz günlerde Diyarbakır’da şehit olan polislerimize Allah’tan rahmet dileyerek sözlerine başladı. Ceyhan ‘’ Terörün kökünü kazıyana kadar bu mücadelemiz devam edecek. Bizim terörle yaptığımız mücadeleyi diğer partilerden de bekliyoruz’’ şeklinde konuştu.

 

TERÖRÜ BİTİRECEĞİZ

Sayın bakanımız Fikri Işık, milletvekili adayımız Cemil bey cemelletin bey ve geçmiş dönem milletvekillerimiz ve teşkilatta ki arkadaşlarımızla Gebze’deki basın mensuplarıyla bir araya geldik. Açıkçası hem bizim hem Gebze açısından geniş katılımlı bir toplantı gerçekleştirdik. Bugün yine terörle mücaedelesinde iki tane güvenlik görevlimiz şehit oldu. Merhum güvenlik güçlerimize rahmet yakınlarına baş sağlığı diliyorum. Türkiye terörle mücadelesine gayretli bir şekilde devam edecek. Tabi Türkiye’de devletimizin terörle mücadelesi devam ederken siyasetçiler açısından değişen bir şey yok. Terörle mücadele eden bir AKP var. Ancak diğer partiler tarafından ne omuz omuza mücadele etmek ne terörü yok etmek gibi bir çaba var. Biz hükümet olarak terörün kökünü kazıyana kadar mücadelemize devam edeceğiz’’ dedi.

 

GÜZEL TEPKİLER ALIYORUZ       

Yaklaşan 1 Kasın seçimleriyle ilgili de açıklamalarda bulunan Ceyhan ‘’Seçime sayılı günler kaldı. Son 5 gündeyiz. Bu manada her siyasi parti elinden geleni yapıyor ama en çok çalışan her zamanki gibi AKP teşkilatıdır. Hem mitingleri hem hükümet çalışmalarımızı bir arada başarılı bir şekilde devam ettiriyoruz. Tüm kadromuzla alanlardayız. 1 Kasım seçimlerinde çok daha başaralı olacağımıza inanıyoruz. Özellikle Cuma gerçekleştirdiğimiz toplantıda AKP olarak yaptığımız çalışmaları ve kalan günlerde ne yapmamız gerektiğini ilçe ilçe masaya yatırdık. Özellikle AKP olarak kalan 9 günde vatandaşa beyannamemizi açıklamaya ve tanıtmaya devam ediyoruz. Beyannamemiz seçmenimiz tarafından güzel sonuçlar ve tepkiler alıyoruz. Bunun da 1 Kasım seçimlerine olumlu bir şekilde yansıyacağını düşünüyoruz’’ dedi.

 

HUKUKA GÖRE İŞLESİN

Seçimlerde sandıklara oldukça fazla önem verdiklerini de söyleyen Ceyhan ‘’Sandıklarımızla ilgili 1 aydır kadınlarımıza, gençlerimize ayrı ayrı eğitim veriyoruz. Bu konuya çok önem veriyoruz. Toplamda her sandık için 4 arkadaşımızı eğitiyoruz. Bu kaba olarak 14 bin kişi ediyor. Ayrıca okul ve kat sorumlularımızın bu hafta bütün ilçelerde sandık müşaitleriyle toplantıları var. Bu sayede seçimden önce kendi müşaitlerini görmüş tanımış olacaklar. Seçimlerde diğer parti görevlilerin de adil bir şekilde davranmasını herkesin üzerine düşen görevi en başarılı şekilde yerine getirilmesini diliyorum. Bu seçimde sandıklar bizim için en hassas durumda. Diğer partiler de hukuki olarak haklarını kullanacaktır. Biz bunu taktir ile karşılarız. Sadece herşey hukuka göre işlesin’’ ifadelerinde bulundu.

 

YALANCI PEHLİVANLAR

Seçimlere yaklaşırken diğer partilerin çıkaracakları milletvekili sayılarını abarttığını söyleyen Ceyhan ‘’Baktığımız zaman diğer partilerin adayları, il başkanları bir açıklama fantezisi içerisindeler. 2-3 sayfalık fantezi listesi  var elimde. Normalde 1 milletvekili çıkarmaya takati olmayanlar 3-5 vekil çıkaracağız diyor. Hem CHP hem MHP hem HDP’ nin il başkanlarına, adaylarına cevabımı 2 Kasım’da seçim sonucunda söyleyeceğiz. Yalancı pehlivanlarla uğraşacak vaktimiz yok. Bu tür yanlış yönlendirmelerin önüne geçmeye kararlıyız. Ben bütün açıklamalara cevap hakkımı  2 Kasım’da kullanacağım. İnşallah 2 Kasım sabahında tıpkı 7 Haziran’da ki gibi terörden arındırılmış bir şekilde güne uyanırız’’ dedi.

 

HEDEF 7 MİLLETVEKİLİ

Gebze bölgesi ile ilgili olarak AKP’den Cemil Yaman aday gösterildi. Gebze bölgesinden 7 inci milletvekilini çıkartabilecek misiniz? Sorusuna da cevap veren Ceyhan ‘’ Partimize katılımlar yapılıyor. Bizim için 7 inci milletvekilide aynı birinci sıra milletvekili de aynı. Önemli olan millete yapılan hizmettir. Bizler partimize doğru olan yürüyüşleri hiçbir ön şart olmadan olumlu bakıyoruz. Gebze’nin Akp ye desteğinin farkındayız. Bugün Gebze’den, Çayırova’dan olumlu tepkiler alıyoruz. Bunun da sandığa olumlu yansıdığını düşünerek hareket ediyoruz’’ şeklinde konuştu.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız