FREKANS YENI
CAGIN GOZ YENI
OZEL KONAKKK
KOCAELI TIP YENI
BEKTAR INSAAT

KOCAELİ Hava Durumu

parçalı bulutlu20.53° C / 21° C

parçalı bulutlu

UST GRUP
VIPSAS
ekomini
ARIGUN MOBILYA
ESSENTE

Güncel

Ceyhan: Erdoğan’ı en iyi şekilde karşılayacağız

AKP İl Başkanı Şemsetti Ceyhan, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Kocaeli ziyareti için konuştu ve Erdoğan’ı en iyi şekilde karşılayacaklarını vurguladı. Ceyhan, Erdoğan’ın saat 14:00’de geleceğini ve yaklaşık 5 saat ken

17 Nisan 2015 Saat: 15:17
Ceyhan: Erdoğan’ı en iyi şekilde karşılayacağız
Ceyhan: Erdoğan’ı en iyi şekilde karşılayacağız

AKP İl Başkanı Şemsetti Ceyhan, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Kocaeli ziyareti için konuştu ve Erdoğan’ı en iyi şekilde karşılayacaklarını vurguladı. Ceyhan, Erdoğan’ın saat 14:00’de geleceğini ve yaklaşık 5 saat kentte kalacağını da duyurdu

Adalet ve Kalkınma Partisi (AKP) İl Başkanı Şemsettin Ceyhan il binasında basın açıklaması düzenledi. İl Başkanı Ceyhan’ın gündemi geçtiğimiz Salı ve Çarşamba Ankara’daki temasları ve Cumhurbaşkanı Erdoan’ın açılış ziyaretleriydi. SEDAŞ konusu ile ilgili konuşan Ceylan “Şebeke alt yapsıın yetersizliği, arıza bakım onarım ekiplerinin yetersizliği, trafoların periyodik bakımlarının ypaılmasısından kaynaklı sorunlar, krtik noktalardaki hava hatlarının yer altına aınmasının gerkeiliği, eski ve bakımsız panoların bakımının yapılmaması. Eskimiş direklerin yenilenmemesi. Enerji temin taleplerinin yetinde karşılanmaması ve arıza bildirim ve bilgilendirme sisteminin işlememesi gibi konu başlıklarını uzunca süre müzakere ettik. Özellikle il başkanı olarak vatandaşlarımızın tepkilerini ifadelerde bulunduk. SEDAŞ konusu 2015’in sonunda aynı sorunları bize yaşatmayacak. Bakım onarım ekipleri anlık problemlerde ekip arttırılacak” dedi.

 

HER ŞEYİ YAPIYORUZ

Konuşmasının devamında 7 Haziran Genel seçimlerine de değinen AKP İl Başkanı Ceyhan, seçimlerle ilgili çalışmalarını hızla sürdürdüklerini ve yapılması gerekenleri yaptıklarını söyleid. Ceylan “Artık 50 gün kalmış olan seçimlerle ilgili yapılması gereken tüm işleri yapıyoruz. Adaylarımızın tüm kesimlere dokunmasına dikkat ediyoruz. Bizler en maksimum şekilde oy alacağımızı inanıyoruz ve bunun için çabalıyoruz. Başbakanla yaptığımız görüşmede özellikle yeni seçmen olacak gençlerimize başbakanımızın bir mektup göndereceğinin doğru olacağını ifade ettik. Kendisi de bunun çok doğru olacağını söyledi. Bu bağlamda bizler Kocaeli’de ilk kez oy verecek gençlere, 22 bin adet mektup yolladık. Bunun da patanti Kocaeli İl Başkanlığı’dır” ifadelerine yer verdi.

 

ERDOĞAN 14’TE GELECEK

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın ziyaretiyle ilgili de konuşan Ceyhan, “Sayın cumhurbaşkanımızın da kente gelişiyle ilgili program netleşti. 14 – 14:30 gibi gelmesi bekleniyor. 19 civarında kentimizden ayrılacak.  Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı inşallah gurula ağırlayacağız. Toplamda 195 adet toplu açılış töreni olacak. Tabi burada en önemli konu, yarın 18 Nisan 2015, bundan tam 79 yıl 18 Nisan 1936’da ilk kağıt üretildi. İlk kağıt saat 14:30’da çıktı. 70 gram kağıt üretildi.  Bugün tam 79 yıl sonra aynı mekanda gerekli rehabileteler yapıldıktan sonra, cumhurbaşkanımız geliyor ve orada açılışları yapıyor. Bunu sizlerle özellikle paylaşmak istedik. Vatandaşımıza en az sıkıntının yaşanması için gayret edeceğiz. Yarın açık öğretim sınavı var, hiçbir kardeşimizin sınava gidişiyle ilgili sıkıntı yaşamaması için gerekli düzenlemeyi yapacağız” dedi. 

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız